Příspěvky uživatele - 38.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc KOI, 5.11.2012
Něco podobného mám letos za sebou, mít dnešní info, tak tu rybu pravděpodobně hned utratím. Když to tak shrnu, začalo se mě na podzim u ryb postupně dělat něco podobného, tak jsem se nejdříve snažil napadené ryby odlovit, což se u cca 70m3... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 6.6.2012
Ta nádrž je moc hezká, s tou kubaturou jste se zřejmě trefil velmi přesně. Podle dříve napsaného bych osadil: kapra (radši koi kvůli barevnosti), jesena, ostroretku (velmi živá ryba, prý má ráda řasu), každopádně amura (min. 2) no a u těch pstruhů... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 1.6.2012
Zinková běloba je jak známo nerozpustná ve vodě, to jsem zvědav, jak to budete aplikovat do jezírka. Nevím, zda soudruzi z NDR neudělali někde chybku... A také se už na trhu objevil další spasitel jezírek s vláknitou řasou. Akorát že se jmenuje... celý příspěvek >
Rozmnožení karasů, 30.9.2011 Obsahuje fotku
Jednou jste dala fotku i s popiskou, od té doby Vás mám zařazenu, jako sousedku. Jezírko nevypouštějte, čeřen určitě seženeme, nebo najdem způsob, jak problém vyřešit..
Rozmnožení karasů, 30.9.2011
I když nejsem pan Dušan, zkusím odpovědět. Ten modro-červený karas bude zřejmě varieta karase tzv. Shubunkin. Nic se nemusí pěstovat, dá se koupit už hotový u prodejců ryb , je velmi dekorativní, na rozdíl od klasických karasů se údajně špatně množí... celý příspěvek >
Rozmnožení karasů, 19.9.2011
"Prý mu rybáři řekli, že vyžere řasu" jj přerovští rybáři, Ti dávají rady k nezaplacení Ono dát do jezírka rybu z volné přírody je na jednu stranu lákavé, na druhou to je poměrně riziko, že si zatáhnete nějakého parazita a pak Vám to může... celý příspěvek >
Automatický vysavač, 9.9.2011
Mám automat. vysavač v bazénu a vím, jak málo mu stačí, aby se vak, přes který se voda filtruje, ucpal. Pokud by byl použit filtrační vak z hrubší látky, pak vám většina bordelu tímto vakem jen projde a tím ten kal budete pouze vířit. Zřejmě by bylo... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 4.7.2011
Myslím, že jsme konečně zodpověděli otázku zakladatelce vlákna Světlaně a sice "Jak použít Agae Away na zelené řeasy v jezírku" Takže si koupím přípravek do koupacího jezírka, který deklaruje, že neobsahuje žádnou chemii, toxické látky, těžké kovy,... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 4.7.2011
Pokud má ten vysavač dostatečný tah (a to podle toho, že Vám protrhnul membránu má), pak není nic jednoduššího, než předřadit separační nádobu na hrubé nečistoty (cca 1 cm a větší) a pak máte skoro ideální zařízení. Nakonec pokud se podívám na tzv.... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 23.6.2011
Pokud chcete dát bakterie do septiku, zkuste se podívat na web výrobce, zda nedělá bakterie do jezírka. Pokud to je jak říká Jery "sušené na jedné hromadě", pak budete mít určené dávkování. Já bych dal tak 50-100 g / 10m3 jezírka.... celý příspěvek >
Výroba biofiltru k jezírku svépomocí, 22.6.2011
Už se to tady probíralo mnohokrát, zeolit jsou skoro vyhozené peníze (osobní zkušenost). Pokud chcete opravdu radu, tak si zkonstruujte filtr tak, aby se Vám dobře čistil (molitan je nejhůře čistitelné medium), pokud to půjde, použijte mechanický... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 22.6.2011
Zřejmě to nebude ten samý produkt, protože to na Vašem odkazu je čistě bazénový flokulant, o jezírku tam není ani zmínky (nebo jsem to přehlédnul). Navíc Algae Away je TM (proto ten odkaz na patentovou kancelář v US), možná proto se to neobjevuje... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Tak tam je to napsané docela jasně, obsahuje bakterie a enzymy, žádné chemické přísady a těžké kovy. Tak to by si snad nedovolili napsat, pokud by to nebyla pravda.
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 21.6.2011
Máte někdo možnost ofotit a dát sem štítek, resp. návod k použití od jmenovaného přípravku? Pokud by totiž obsahoval síran hlinitý, měl by návod tuto skutečnost příslušně označit, kvůli "bezpečnosti" při manipulaci. Pokud tomu tak není, je to nejméně... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 20.6.2011
Jestli myslíte Savo, to mě také napadlo jako první ("Voda není vidět. Ryby se jakoby vznášejí ve vzduchu"), ale on píše "1kg bakterii za 200,- " a v Savu by bakterie moc dlouho nepřežily:-) Tak že by o regál vedle? :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika