Příspěvky uživatele - 215.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strupovitost a padlí, kdy a čím, 15.4.2011
Ahojky mužu stříkat v jednom dni postřikem Discus a potom mospilanem? mám pučenej motorovej postřikovač tak bych to tim stříknul do jabloní
Hnojení chmelovím odpadem?, 30.8.2010
zdravím mám možnost si vzít na zahradu cmelovej odpad kčemu by byl dobrej jako hnojení? jsouto listí a klacky rosekaný na kousky
Založení kompostu - trava, hnuj, hlína, sláma, 2.6.2010
zdravím chtěl semse zeptat na založení nového kompostu 1: na zahradě mám ohradu ze dřeva cca 2m x 1m vejška necelej metr jetam plno bordelu skoušelsem zarejt cotam je a jetam snad všechno možný hlína, umělá hmota, kamení,železo, větve tak nevim... celý příspěvek >
Rozdiel v olejoch, 23.4.2010
tak sem ohřal olej a proplachnul semto a nechal vykapat tak byto mělo bejt okey! díky za rady
Rozdiel v olejoch, 22.4.2010
zdravím chtěl semse zeptat jestli mužu proplachnout olejovou nádrž u motoru olejem M6-AD abych to vyčistil bejvlej majitel moc neměnil olej tak je to špinavý potom tam budu dávat B+s SAE-30  na M6-AD to nebudu startovat jeto jen na propláchnutí
Hořká pihovatost a červivost u Goldstar jabloně, 27.5.2009
Vlastně pořádně ani nevím naco to je a k jakýmu učelu to pomuže píšoutu že v ovocnářství se poprvé aplikuje v rustové fázi před poupětem tak tosem asi propásnul... a cobyse stalo když bych to postříkal v malim poměru? v bramborách se aplikuje 3x... celý příspěvek >
Hořká pihovatost a červivost u Goldstar jabloně, 20.5.2009
zdravím chtěl semse zeptat jestli mužu použít na jabloně a nazahradu WUXAL SUSPENSION KOMBI Mg     Hnojivo NK se stopovými živinami pro použití zejmena ve chmelu, polních plodinách, ovocnářství, vinné révě. okrasných rostlinách a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika