Příspěvky uživatele - 47.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr FD-3, 5.6.2011
Ale má obdody. Dakr více či méně kopíruje konkurenci. Tou je dražší Agria, Koppl, Reform, Rapid a další. Jak tak čtu o Dakru, tak bych vážně uvažoval o něčem, co nabízí tyhle firmy.
Sekání vysoké trávy, 4.6.2011
Tak tak, pokud se bavíme o rotačkách od výrobců á la Dakr, Vari atd, které mají k motoru doporučenou velikost bubnovky, mají zcela běžně problém s hustou jemnou trávu. Nevím jaký je to druh traviny, ale mám s ní často problémy při sečení s rotačkou... celý příspěvek >
Sekání vysoké trávy, 4.6.2011
Diskové sekačky teda ani zdaleka nevytlačí bubnové sekačky z trhu. Jsou sice méně náročné na výkon pohonné jednotky, ale to je při srovnání s bubnem asi tak všechno. Jsou obvykle těžší, mají pro stejný záběr více kotoučů - více pohyblivých částí,... celý příspěvek >
Sekání vysoké trávy, 4.6.2011
A na co se tedy ptáte???
Mulčovat, či ne?, 3.6.2011
A jak dlouho mulčujete, že máte tak jasno? 10let? A jaké je/bylo složení travin? A kde se vůbec plocha nachází?
Kompaktní traktor, 31.5.2011
Ke Kubotě určitě netíhnu. Zatím mi pouze vychází dle různých referencí jako spolehlivý stroj. Navíc je o něco větší výběr na Agriaffaires ve srovnání s jinými malotraktory. Uvažuju i nad něčím velikostně srovnateným s Landini Mistar. Tyhle traktory... celý příspěvek >
Kompaktní traktor, 31.5.2011
Toto jsem potřeboval vědět. Četl jsem na jiném fóru nějaké negativní reakce. Raději půjdu do ojeté Kuboty. Ještě si předem zjistím, jaká je kvalita traktorů Goldini. Obávám se však, že to bude hodně podobné.
Vypalování plevele, 28.5.2011
Vypalování plevele se používá tak na nějaké spáry v dlažbě apod. Trávník tím zničíte.
Kompaktní traktor, 28.5.2011
To jste mě potěšil :-) Nevíte náhodou o jaký problém šlo? Nějaká banalita, nebo opravdový problém (motor, převodovka,řízení, PTO)? Antonio Carraro jsou mi docela sympatické. Navíc cenově jsou na tom lépe.
Postřik, 22.5.2011
Jestli tam jsou mravenci, tak si tam chovají mšice. Já je tam měl taky, protože jsem stříkal pozdě. Postříkejte stromy opravdu důkladně a mšice zmiznou i s mravencema.
Postřik, 22.5.2011
Já míchám Baycor a Mospilan dohromady a funguje to dobře. Soused dokonce přidává ještě nějaké hnojivo na list. Stříkal jsem jsem opožděně, teprve v úterý a už tam bylo mšic habaděj.
Kompaktní traktor, 22.5.2011
Zdravím všechny diskutující, potřeboval bych radu od zkušenějších ohledně koupě kompaktního traktoru. Sháním malý traktor, který bude shopný tahat vlečku 1,5 t. Taky by měl posekat necelý 1 ha trávy (luční, vysoká) a hrabačkou ji shrabat. Část tvoří... celý příspěvek >
Hnojiva na trávník s obsahem herbicidů a kompostování trávy, 1.6.2010
Bofix mně také nikdy nedělal problémy. Jen odumírání plevelů je poměrně pomalé. Na druhou stranu je velmi účinný díky třem složkám. Travin a nebo Trastan jsou svinstva. Tím, že rozhazujete granule, je třeba větší množství účinné látky než při... celý příspěvek >
Závlaha z podzemní nádrže a sudu, 31.5.2010
Dobrý den, zcela překopávám zahradu a kvůli její velikost a díky střešní ploše přilehlých objektů plánuji zabudovat podzemní betonovou nádrž na dešťovou vodu (9m3). Rád bych se zeptal, zda jsem vhodně vyřešil čerpadla pro takový systém: Ze dna... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 6.4.2010
Dobrý den, než ještě začnu uvažovat o nějaké Zetoru, rád bych se zeptal, jak velký je to problém, když nemám řidičský průkaz skup. T. Neplánuji jezdit po komunikacích, ale abych se dostal k pozemku musím asi 50 metrů chtě nechtě jet po silnici. U... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika