Příspěvky uživatele - 160.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva?, 5.9.2010
Pokračuju v příspěvku. Letošní sazenice  - ELMA silně napadená peronosporou, Kišmiš lučistyj o něco méně. Sazenice Talismanu napadená slabě (letos 6 postřiků). Elma a Talisman silný růst kolem 2,5m. Kišmiš Lučistyj slabý, nestačí na kmínek. Vše... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 5.9.2010 Obsahuje fotku
Pěkný večer. Tento víkend došlo také na první sklizeň a byla to Dakona, která letos plodí poprvé. Bobule už začaly praskat po deštích a vyžíraly je vosy. Chuť dobrá, ovocná, podobná švestce.
Zásilková zahradnictví, 15.8.2010
Zdravím, těžko říct, pro jakou firmu se rozhodnout. Co člověk, to jiná zkušenost. Po Turnovu jsem objednala frigo sadbu z Vraňan. Rostliny poslali silné, zdravé, hodně plodily. Zatímco tyto jsou momentálně jak řepy, tak jahodníky z Turnova se pořád... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 1.8.2010
Dopadla jsem se Semprou stejně jako Vy, už jsem to tu psala v sekci o jahodách. Nechápu, jak může mít někdo takovou drzost poslat po třech měsících bez oznámení balík, jehož objednávku jsem zrušila. Bohužel spálila jsem se, bylo mně líto rostlin a... celý příspěvek >
Jahodárny, 27.6.2010
Objednávala jsem jak z Vraňan, tak z Turnova. Zatímco z Vraňan poslali pěknou frigo sadbu a ujaly se všechny rostliny, tak Turnov mě zklamal. Chtěla jsem zase frigo, ale měli jenom zelené sazenice, tak jsme se domluvili na zrušení objednávky.... celý příspěvek >
Proč zasychají nové přírustky?, 31.5.2010
Dobrý den, mám stejný problém u cypřišu a také zakrslého smrku.Jeden zahradník mi řekl že se ´jedná o houbovou chorobu především napomáhá vlhko a takě od sousedů stejný problem jelikož jsem se snažila zalévat a letos je neustále deštivo a... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 29.5.2010
Chuťově nejoblíbenější: 1) Goldkrone 2) Stupické polní rané
Jaký křovinořez do 10000 Kč?, 18.5.2010
oleomak nejhorší křovinořez sparta 25 problém při reklamaci manfild nebrat
Zmrzlý či vyschlý okrasný javor, 14.5.2010
Javor Vám nejspíš zlikvidovala houbová choroba. Má stejné příznaky jako javor, který jsme měli dlouhá leta v zahradě, větve postupně usychaly a houba byla prorostlá i kmenem. Gábina
Růžová stolní réva, 19.4.2010
Original momentálně nabízí pan Knížek, pak tam má z růžových pozdních Rizamat - zrání začátek října.
Mladé stromky nerostou, 16.3.2010
Díky za rady. Proč jsme řezali na patku? Protože v řezu stromků nemáme nějakou praxi, tak jsme nejdřív přečetli knížku F. Kyncla - Řez ovocných dřevin a tam je: Opravný řez ve druhém roce - u peckovin řežeme kosterní výhony až na patku.... celý příspěvek >
Mladé stromky nerostou, 15.3.2010
Dobrý den, na jaře 2008 jsme zasadili stromky meruňku,  hrušeň a sladkovišeň. Přestože byly všechny po výsadbě silně seříznuty, zalévány a živiny měli také, neudělaly vyjma sladkovišně skoro žádné přírustky. Další rok jsme udělali u meruňky... celý příspěvek >
Septoria, 8.3.2010
Dobrý den, co s hlízami mečíků napadenými septoriózou? Mám je zlikvidovat nebo zkusit zasadit odděleně od ostatních hlíz? Díky.
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 30.12.2009
Dobrý den, máte zkušenosti s Ludvíkem Osičkou z Bílovic? Díky. Gabča
Cymbidium, 30.10.2009
Také se mi 2x stalo, že jsem vytahovala uhnité listy a pak odešla celá pahlíza. Rostliny mám od jara do podzimu venku a pokaždé to bylo na podzim po deštích a chladnějším počasí.Uvnitř zůstala dlouho stát voda a začlo to zahnívat.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika