Příspěvky uživatele - 232.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spuštění filtrace, 4.4.2016
jen pro info, jak to dopadlo - již třetí den jsem začínal vidět ryby, viditelnost cca 0,5m - pátý den - vidím celkem super na dno (130 cm), ryby OK - jeden týden - očištění kamenů na břehu kartáčem, očištění dna - kačírek - také kartáčem, na... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 26.3.2016
Tak nakonec ho (Algo Universal) do akvária dávat nebudu, nemám odvahu, nerad bych přišel o ryby. V podstatě tam řasu nemám, chtěl jsem to jako prevenci, ale budu akva za měsíc stěhovat, tak to nebudu pokoušet. Jinak - filtrace spuštěna - zabralo... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 24.3.2016
Ještě bych měl jeden dotaz. V loňském roce jsem někdy na jaře a na podzim použil Algo Universal, jako prevenci. Hlavně jsem tak chtěl ochránit vyčištěné dno s kačírkem. Výsledek předčil moje očekávání, když se pomalu žačal kačírek zanášet,... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 23.3.2016
Docela mne zaráží použití flokulantu určeného pro bazény, taky jsem doteď žil v domění, že do jezírek je jiný (a dražší). Aspoň to nekde na etiketách píšou. Při startu filtrace dávám bakterie, někdy až s příchodem trochu větších teplot. Zda to... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 22.3.2016
Takže částečnou výměnu vody nikdo nedoporučuje? Já myslel, že by se právě měla část - 10 - 20% průběžně během celého roku měnit, takže zjara mi to připadlo vhodné. Jinak, já vodu normálně neměním, něco se odpaří, něco doprší, dopustí se nová,... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 22.3.2016
Mohu se zeptat, jaký flokulant používáte? Většinou píšou, že pro jezírko je jiný něž pro bazén aty jsou dražší. A doposud používané jsem našel vždy jen v tekoucí formě.
Spuštění filtrace, 22.3.2016
Dobrý den, rád bych se dotázal zkušených na co nejlepší postup spuštění filtrace nyní na jaře. Mám jezírko cca 4 kubíky, voda je dost zelená. V loňském roce jsem celé jezírko vypustil, vyčistil a pak zapnul filtraci. Letos to celé takto čistit... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 17.6.2015
Přidám ještě jednu zajímavou informaci. Jak píši v předešlém příspěvku, Algo Protect za týden vyčistil kačírek na dně. Včera jsem našel v jednom místě odkrytou hadici, tak jsem kartáčem chtěl pár kamínků na to nahrnout. A celkem mne... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 25.5.2015
o tom nalepení kačírku jsem už také uvažoval. Ale nevím, co použít za lepidlo. Někde jsem viděl nějaké pryskyřice, ale je to nezávadné do jezírka? Už to někdo dělal jako dno jezírka?
Jezírko v zimě, 18.5.2015
Díky za odkaz na test, také už jsem se na něj díval. Omlouvám se, možná bych měl lépe popsat, co vlastně chci. Jak jsem psal výše, jezírko je malé. Je tam vrstva kamínků jen cca 3-5 cm. Tedy kal na dně znamená špinavou vodu cca 20... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 17.5.2015 Obsahuje fotku
obr. jaro 2015
Jezírko v zimě, 17.5.2015 Obsahuje fotku
Pro představu sem dám foto, podzim 2014 a letos jaro 2015 - po propláchnutí kačírku a trochu očištění kartáčem. Nejhorší je stav kačírku po zimě, kdy neběží filtrace. To je na něm vrstva odumřelé řasy. Našel jsem nějaké přípravky, které... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 9.5.2015
Ještě k tomu kačírku na dně. Našel jsem na netu přípravky, které ho mají udržovat v čistotě, preventivně chrání povrh kamínků proti usazování nečistot,... Máte někdo konkrétní zkušenosti s nějakým přípravkem? Opravdu to funguje, rozloží... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 8.5.2015
Nemáte odlkaz na to video? Jinak, včera jsem si vysavač půjčil. A výsledek: Na dně mám trochu větší kačírek, ale jen malá vrstva. Nyní jsou kamínky načernalé, ryby víří zbytky ve vodě,... Vysavač spolehlivě vysaje zbytky, když koncovku na... celý příspěvek >
KOI - nemoc, 4.5.2015
a co Banat - máte od něj někdo KOI, jste spokojeni? Píše, že je to import - chovatel Marusaka - to znamená, že KOI budou choulostiví přes zimu, nebo když je dám malé (10-12 cm) teď do jezírka, tak zima bude v pohodě?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika