Příspěvky uživatele - 48.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybiz a angrest - neco na tom roste a nevim co to je, 1.5.2018
Diky moc za radu, rano odstranim
Rybiz a angrest - neco na tom roste a nevim co to je, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravim, mam druhy rok v rade 2 keriky cerneho, jeden kerik cerveneho rybizi a jeden angrest. Tento rok zacaly keriky docela bujet a na vsech vyrusta odspoda cosi co mi pripada divne. Ma to listyy jako rybiz, ale ne uplne a na jednom rostou zlute... celý příspěvek >
Kiwi Solissimo, 30.5.2016
Dobrý den, mám 4 rokem velkoplodé kiwi a během týdne mi na něm začaly usychat některé větvičky, neví prosím někdo, čím to může být? minikiwi pěstuji už hodně dlouho a na tom se mi to ještě nikdy nestalo, moc děkuji Ella
Previcur, 1.3.2016
Děkuji
Previcur, 1.3.2016 Obsahuje fotku
Včera jsem poprvé prolila sadbu paprik Previcurem, chtěla bych se zeptat, jestli se má ošetření opakovat, kolikrát a za jak dlouho, děkuji ella
Kde seženu medvědí česnek?, 23.4.2015
Směrem k Peruci
Kde seženu medvědí česnek?, 23.4.2015
Tak je to podle obrázků česnek podivný, já ani nevěděla, že takový česnek existuje, moc vám děkuji a smekám před vašimi znalostmi.
Kde seženu medvědí česnek?, 23.4.2015 Obsahuje fotku
Na fotkách je stejná rostlina, jen v květníku je už pár dní vysazená, roste v takovém zanedbaném,,lesíčku"u Loun, to nevypadá, že by ho tam někdo vysadil záměrně, roste tam všude divoce, medvědí česnek znám, ten mám taky
Kde seženu medvědí česnek?, 22.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, jdu na radu, přinesla jsem si z lesa rostlinky, to první je medvědí česnek, ten znám ale nevím co je ta druhá, má malé cibulky, vypadá jak tráva a voní i chutná po česneku, hledala jsem na netu a nic, prosím,jestli někdo rostlinku neznáte,... celý příspěvek >
Do jaké výšky mohou být tůje na vlastním pozemku?, 21.4.2015
Dobrý den.Máme tůje cca metr od plotu sousedů.V tom by nebyl problém, větve nezasahují na jejich pozemek ani oplocení.Problém je, že si začali stěžovat že jim tůje stíní ať je zastřihneme nejlépe s výškou plotu, což je cca na metr a to nechceme,... celý příspěvek >
Papriky 2015, 15.2.2015
Je to proti padání klíčků
Papriky 2015, 14.2.2015
ivap.Moc děkuji Ella
Papriky 2015, 14.2.2015
Chci se zeptat kdy proléváte zeminu Previcurem, hned při výsevu semínek a nebo až když rostlinky vyklíčí, děkuji Ella
Sekačka GTM 500SP1 - nefunguje pojezd, 6.6.2014
A jak mám rozumět "pokud se špatně používá pojezd" Co se na něm nechá špatně používat??? Nastartuji, zmacknu pojezd a sekam Dojedu na konec, povolim pojezd, otocim sekačku a sekam dál Tak nerozumím tomu jak jsem ho mohl špatně používat Ale poku... celý příspěvek >
Papriky 2014, 14.3.2014 Obsahuje fotku
Já mám různé druhy paprik, nejraději máme velké žluté rohy
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika