Příspěvky uživatele - 173.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Valotta, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Dovolím si Vás malinko opravit, ale Vallota listy nezatahuje.Přezimuje v chladnu, ale nesmí úplně zaschnout, listy jsou stále zelené.Také se mi neosvědčilo nechávat květináč plný, jak píšete k prasknutí.Nekvetla.Rozhodla jsem se je rozdělit a ejhle,... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 15.4.2012
Opravdu všichni kdo si koupily rýče nůžky a sekery je potřebují nebo jen je museli mít doma když je to tak levné, sám jsem vyděl jednu paní že pro jednu rodinu dva kusy seker nestačí protože prý potřebují šest kusů když tam stojí ve frontě, paní znám... celý příspěvek >
Tecumseh Vectur VLV 55, 10.3.2012
nefunguje dekompres
Problem Brix, 10.3.2012
kontrola klínku setrvačníku
Určení rostliny, 14.9.2011 Obsahuje fotku
Taky tu mám orchii, prosím víte někdo o který druh jde a jak o ni pečovat, co potřebuje?Já se jen dohaduju, která z mnoha by to mohla být.. A také jsem se chtěla zeptat, že vypadá taková vyschlá, světle zelená..nechybí jí něco?Je z... celý příspěvek >
Určení rostliny, 14.9.2011
Ano, PRYŠEC,taky jsem ho měla doma, ale jaksi se mi vytratil..byla to krásná rostlinka..nenáročná..moc se mi líbil..
Vánoční kaktus, 12.12.2010
Koupil jsem si v obchodě Vánoční kaktus. Týden byl v pořádku, poupata mu neopadla a některá dokonce rezkvetla. Jenomže po týdnu a pár dnech mu začaly poupata jakoby schnout a opadávat. Už na něm jsou asi jen 4 poupata. Substrát má stále mírně... celý příspěvek >
Základní informace o fíkusech - prosím poraďte, 25.10.2010
Chci se zeptat jak často zalévat fíkusy? Stačí jednou nebo dvakrát týdně? A jaké je nejvhodnější okno? Máme východní jižní a severní okna. A ještě jedna otázka - Můžu u fíkuse bonsai přeložit a přidátovat větvičky ke kmeni? Stanou se z nich ty... celý příspěvek >
Můžu ještě zasít ředkvičky?, 8.10.2010
Chci se zeptat, jestli můžu nasadit do pařeniště ředkvičky ještě teď v říjnu. Stihnou vyrůst.
Rozdíl mezi kamčatskou a kanadskou boruvkou, 8.6.2010
Dobrý den, nevíte náhodou někdo, jaký je mezi němi rozdíl?Dostala jsem rostlinky borůvek, loni jedna kvetla drobně, a i plody byly drobne, letos neměla ani kvítek.Letos mi kvetla krásně druhá, měla dlouhe huste květenství, ale bohužel plody mít... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 22.5.2010
Poraďte mi prosím jak správně pěstovat rozmarýn.Mám už asi 20 keřík rozmarýnu a opět mi umřel, vždy mu uschnou a opadnou lístky.Umístěný byl vždy na slunci v květináči i zahraděk, zalévala jsem je i vůbec ne a pokaždé ten samý výsledek.Nechápu když... celý příspěvek >
Přehnojení stříbrného smrčku, 13.4.2010
Dají se přehnojit 10 let staré stříbrné smrky, borovice a tuje?Před 2 týdny jsem veškeré jehličnany v zahradě přihnojila granulovým hnojivem na okrasné dřeviny Floria přesně podle návodu a od té doby od spodu prosychají žloutnou a opadají. Dá se s... celý příspěvek >
Kvalitní kamínky do kočičího WC, 22.3.2010
Doporučuji ekologickou podestýlku Asan.
První vlastní výsev rajčat, 22.3.2010
Také souhlasím se vysazovazím paprik po dvou a hlavně hluboko.
Pozná někdo můj kaktus?, 16.3.2010
Jak to může být nezmar? Nezmar je 1 cm velký a žije ve vodě. Je hnědý a je to ŽIVOČICH. A tohle je ROSTLINA. VÍte?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika