Příspěvky uživatele - 223.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov, 21.5.2010
myslím, že by stačilo povolit pružinku co je pod nádrží
Motor jikov, 21.5.2010
dobrý den, chtěl bych poděkovat všem za vaše příspěvky. Díky vám už zase můj dvojtatk šlape jak hodiny. 
Převislý modřín - řez, 1.1.2010
Mám několik let převislý modřín. Roste krásně, bez problémů. Některé větve však už dosáhly země a plazí se po ní, celkově má modřín podle mě až moc husté větve, ty uvnitř koruny asi nemají dost světla. Prosím o radu, zda a kdy by se daly zkrátit... celý příspěvek >
Brambořík, 24.10.2009
no jestli mě přežije jinak děkuji za rady :)
Brambořík, 23.10.2009
jojo, však ono to s ním nějak dopadne :) přeci nenechám svůj dárek k narozeninám uhynout, kdyby se mu dařilo tak jako těm orchidejím phalaneopsis které mu dělají společnost :) jen mě mrzí, že mu ty lístečky tak začli žloutnout a celkově uvadat :-(
Brambořík, 22.10.2009
tákže, bramboříku je to snad jedno a naprosto mi odepřel radost z jeho květů, ovšem má už načato na další jen mě trápí ty listečky.. dost jich odešlo (má teď jen 2:-(a nemá se k růstu dalších.. na okně se mu daří zatím výborně :)
Brambořík, 19.10.2009
tak to zkusíme
Brambořík, 18.10.2009
omlouvám se, zapoměla jsem se zmínit, že stále bydlím s rodiči ;)
Brambořík, 18.10.2009
a když je pod oknem radiátor? nebude mu to vadit? na okno bych ho dát mohla ale mám tam již orchideje, kterým se tam daří tak nevím zda tomu mému chcípáčku bramboříku :-(nevím jak mám to okno orientováno, ale svítí většinou přes celý den.  a... celý příspěvek >
Jakou vodu, 18.10.2009
dobrý den, chtěla bych se zeptat zda u Phalaneopsis vadí když jsou dvě rostlinky různých barev u sebe(rozmnožování atd..) nevím jejich pohlaví :)
Brambořík, 18.10.2009
dobrý den, nedávno jsem dostala brambořík(v září)  byl naprosto zdravý(pěkně kvetl, listy zdravé) jenže mi začaly ty listy žloutnout, a květy opadat. Navíc, když jsem ho zalila vůbec vodu nepřijímal. Začala jsem se zajímat co s tím, tak jsem... celý příspěvek >
Poznej brouka, 22.8.2009 Obsahuje fotku
nekdy v cervnu se nam tento brouk objevil ńa techto kvetinach, ktere opylovaval..prile´tal po dobu kvetu nekolikrat za den.delka asi 3cm..barva cerna a kridla do modre metalizy... pokud nekdo znate, prosim,napiste
Grilovaci kamen, 21.8.2009
to bych taky potřeboval vědět
Křovinořezy Jonsered, 31.7.2009
Pro Radka L. Tak to se mi ulevilo.Právě, že jsem tomu nechtěl věřit... Ale vzal jste to porovnání trochu z vosta :), čekal jsem nějakou značku třeba Solo nebo tu Stihlku...   No tak nejspíš vemu toho Jonsereda ,každá ušetřená... celý příspěvek >
Křovinořezy Jonsered, 31.7.2009
Takže mám to chápat tak, že koupím stroj (konkrétně cc 2236) za 16 000 a on se mi rozsype do 5 let protože je tam čína? Přitom ta Stihlka (FS 130) je jen o 1000 dražší. Takový rozdíl tam přece být nemůže.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika