Příspěvky uživatele - 186.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete, 13.2.2010
Dobrý večer, poprvé se letos dívám na diskuzi o rajčatech, ale Vaše snímky rostlin v kyblíku (květináči) mě dostaly, to je něco.Čím jste je krmil, že jsou toobrovské a silné rajčatové stromy?Zahradu mám poblíž lužního lesa a tak tam všichni bojujeme... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 13.2.2010
Právě jsem se vrátila z Baumaxu, kde jsem zběžně prohlížela nabídku semen a myslím že mají semeno červeného koktejlového rajčete. Bohužel jsem si nevšimla od které firmy. Měli semena firem Semo, Moravosed, Seva Seed i nějakou německou firmu, ale tam... celý příspěvek >
Vlašské ořechy, 17.9.2009
Vlašské ořechy - uchování čerstvých jader po vyloupání: Vím o sterilování ořechů zavařením ve sklenici, ale nejsou jádra tzv. "uvařená" vysokou teplotou, vždyť když někdo suší celé ořechy na teple (v teplejší troubě), jádra po vyloupání... celý příspěvek >
pěstování lilku (baklažán), 13.2.2009
Dobrý den, poraďte prosím, kde rychle sehnat hybridní semena lilku-baklažánu fialového, nějakou větší odrůdu než Český raný, který se prodává všude. Jsem z venkova a tip na nějakou zasilatelskou firmu sídlící asi někde v jižních Čechách směrem... celý příspěvek >
Lilek - vaše zkušenosti?, 18.6.2008
Dobrý den, sazenice vypěstované ze semen "Český raný" mám krásné, vysadím na záhony a mají vše o.k., ale jak se zde píše, vždy mám poměrně malé plody. Kde sehnat hybridní semena, když do zahraničí se nedostanu?
borůvky kanadské, 10.5.2008
Dobrý den Lenko, nedá mi, abych se nevyjádřila ke kanadským borůvkám. Pěstuji už 4 roky v zahradě, mám nyní 4 keře, které jsem kupovala v květináči s balem, obvykle s poupaty anebo kvetoucí, vždy se po přesazení ihned ujaly a žádné květy jsem... celý příspěvek >
Choroba sazenic rajčat při předpěstování, 15.4.2008
Dobrý den, letos se mi objevila choroba sazenic rajčat i lilku při předpěstování ve výsevním substrátu na okně v bytě.Lilky ve vzrůstu 10 -15 cm náhle na starších listech skvrny jako zeslabené pletivo, později zaschne a rajčata skvrny nastarších... celý příspěvek >
Sázení melounu vodního - rada p. Novotného, 3.7.2007
Dobrý den, děkuji za upřesnění strategie pěstování melounů, narok se pokusím zasadit sazenice na malou černou folii a ve dvou turnusech, jak radíte.Letos jsem si myslela, jak mám prosperující rostliny, nasadily a mají plno plodů, ale po současných... celý příspěvek >
Sázení melounu vodního z předpěstovaných sazenic, 2.6.2007
Dobrý den, letos pěstuji melouny teprve 2.rokem, ale povedly se mi už loni.Také jsem měla sazenice předpěstované doma na okně a vytáhlé, po zasazení do zahrady tak jak narostly, asi před 14 dny, pod netkanou bílou folii / lze také foliový dírkovaný... celý příspěvek >
pěstování lilku (baklažán), 12.5.2007
Dobrý den, přečetla jsem si komentáře k pěstování lilku a přestože znám teorii pěstová ní a dokonce mám přítele, který několik let velmi úspěšně pěstoval na venkovním záhonu (střední Morava) lilky, váhám teď do toho jít, protože mám k dispozici... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika