Příspěvky uživatele - 234.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pepíno Gold, 18.5.2010
Ja ho máv vonku už dva týždňe, pokiaľ nie su mrazy, tak mu chlad až tak neuškodí, aspoň sa ozdraví a vytiahnuté listy ozelenejú.
Roubování melounů a okurek, 17.5.2010
U mňa to bolo presne to isté. Dve várky uhoriek aj melónov, zo začiatku pekne zrástli, uhorky mali po dva pravé lístky, melóny po jednom a potom všetko zvädlo a uhynulo. Teraz mám tretiu várku, uhorky nakladačky majú už po tri lístky, zatiaľ žijú.... celý příspěvek >
Uhynuté mláďatá, 28.3.2010
Dobrý dnes som vyhodila z hniezda všetkých 13 mláďat králika, neviem čo so samicou, nezostalo jej ani jedno. Nezapália sa jej mliečne žľazy? Kedy ju môžem dať znovu pripustiť. Ďakujem za každú radu. L.F.
Roubování melounů a okurek, 11.3.2010
Dobrý deň, chystám sa vrublovať melóny, mán nakúpené osivo rôznych melónov a tekvice figolistej. Chcem sa spýtať, či ste už vysievali, alebo je ešte skoro. Bojím sa, že sa sadenice moc vytiahnu. Nemám s tým žiadne skusenosti, experimentujem prvý... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 2.2.2010
Dajte ho do väčšieho kvetináča alebo do pet fľaše, nesmie sa mu začať krútiť hlavný koreň, na jar čo najskôr do voľnej pôdy. Ja mám gaštanky uložené v pivnici v piesku, v sobotu som ich kontrolovala, sú naklíčené, vysadím ich až na jar.
Melounoviště 2009, 22.9.2009
Asi som sa trochu kopla. V matematike nie som 1. Boli trochu menšie ako bežná lopta. Ani som ich nevážila, ale určite nemali viac ako 2 kg.
Melounoviště 2009, 19.9.2009
Červené melóny na garáži už neexistujú, celkom zoschli. Zkonzumovali sme asi 15 melónikov v priemere 20 až 30 cm. Narástli malé, lebo výživa z tašky im očividne nestačila. Ale boli sladučké a šťavnaté. Žlté melóny ešte stále dozrievajú, ale už tiež... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 25.8.2009 Obsahuje fotku
Ešte obrázky.
Melounoviště 2009, 25.8.2009
Dobrý deň, po dlhej dobe hlásim stav z garáže. Červené melóny úplne zoschli, najskôr som myslela že plesňou, potom že som ich snáď spálila kuracincami, ale žlté prosperujú aj naďalej, tak to bude asi tým, čo popisovali aj ostatní. Melóny našťastie... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika