Příspěvky uživatele - 208.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pavlonie plstnatá, 25.11.2011
Děkuji za radu a podporu, doufam, že přezimuje. Už je asi 2,5 m vysoka a letos se rozvětvila.
Pavlonie plstnatá, 31.5.2011
na podzim jsem na kminek pavlonie nasadila papírovou trubku od koberce..zimu poprve přežil cely kminek a na jaře krásne obrazil po cele delce listy.potřebuju mit kmen holý a pestovat korunu, ale nemam to srdce boční výhony ořezat... myslela jsem až... celý příspěvek >
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 18.7.2010
mně řekla známá, že břečtan roste vždycky k severu..pokud je prý zed na jinou stranu, plazí se... tak nevím...:)
Pavlonie plstnatá, 17.6.2010
jak je vysoká 10tiletá?
Pavlonie plstnatá, 16.6.2010
zůstal mi po zimě jen klacek douhy asi 1 m.Rostlina vypučela znovu od země, několik výhonů-nechala jsem nejsilnější a ostatní jsem uřízla.takže začínám opět od začátku.Mám ji přihnojit?
Pavlonie plstnatá, 17.5.2010
Dobrý večer, tak je jaro a naše pavlovnie bohužel vyráží jen od země a pak ješte asi v 15 cm nad zemí.Jinak cely lonský vyhon vypada dost neživě... Mám ten "mrtvý " výhon seříznout??Děkuji za odpověd..
Jakou elektrickou pilu?, 14.1.2010
a případně od f.MAKITA US3520A. diky za rady
Jakou elektrickou pilu?, 14.1.2010
Dobry den, potřebujeme koupit novou elektrickou pilu a budu velice ráda, když mi pomůžete s výběrem. Zatím váham mezi Oleo-Mac OM 1800E DOLMAR ES-2135A Narex 35-20 V loňském roce jsme pořezali cca 10m3 dřeva. Mnohokráte děkuji a přeji... celý příspěvek >
Pavlonie plstnatá, 2.11.2009
zdravím také, moc jste mě ale nepotěšila..představovala jsem si, že jednou budu sedět ve stínu veliké pavlonie.pokud ale každým rokem vyrazí odspodu tak se nedočkám..:)
Pavlonie plstnatá, 1.11.2009
zasadili jsme pavloniii asi 15 cm vysokou loni zjara.zimu přežila dobře, zakryta byla chvojím.letos povyrostla asi o 1m, nekvetla,ale měla krásné veliké listy.mame ji na chatě /asi 495m nad m/.Bohužel první sníh v říjnu jí listy polámal.Nyní jsme... celý příspěvek >
Pavlonie plstnatá, 11.9.2009
dobrý den, dostala jsem zvlastní rostlinu, o které nic nevím.jmenuje se snad pavlonie plstnatá.máte s ní někdo zkušenosti?dekuji za odpoved
Jak najít díru v bazénu, 29.8.2009
Zdravím, máme doma bazén od Mount. Azuro de Lux 3,66 zapuštěný v zemi. Nezdá se nám úbytek vody. Za 3 dny úbytek o cca 5cm a to jsme se nekoupali. Dá se najít díra v plachtě aniž by se musela vypouštět voda z bazénu? Díky Líba
Copak je to za rostliny, 24.8.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, nevíte co by mohli být zač tyhle tři rostliny. Díky moc
Co je toto za palmu?, 24.8.2009 Obsahuje fotku
Poraďte mi prosím co je toto za palmu a jak se o ní starat. Děkuji
Houby v trávníku, 8.6.2009
Prosím poradil by jste mi někdo co s naším trávníkem? Můžu ten dolomitický vápenec sypat i teď nebo jen na podzim? diky a hezký večer
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika