Příspěvky uživatele - 82.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muškát převislý - zazimování, 25.1.2011
Muškáty (vzpřímené) jsem zimovala na chodbě činžáku, kde bylo asi kolem 5 - 10 stupňů. Tam přezimovaly bez problémů.  Poté co jsem se přestěhovala, ztratila jsem místo k zimování. Teď je dávám pod postel nevytápěné ložnice, kde je... celý příspěvek >
Libavka - Gaultheria procumbens, 4.10.2010
Myslím, že nepřežije ani libavka ani vřesy. Já ji i vřes měla vloni v truhlíku za oknem a zmrzlo všechno. Truhlík promrzne. Jde pouze o pěknou dekoraci přes zimu. Leda snad truhlík ze všech stran obalit polystyrenem, aby nepromrzl. Pak je... celý příspěvek >
Mandevila, 8.9.2010
Mandevila je růžová, sundevila červená, odolnější a vyšlechtěnější druh a obecný botanický název pro všechny je dipladenia. Zdraví Romana
Fuksie, 16.5.2010
Dobrý den Marie, máte opravdu krásné fuchsie. Myslela jsem, že chtějí stín, ale u vás se jim daří na slunci. Několikrát jsem je také zkoušela, ale ve stínu a nejspíš vlivem přelití brzy zašly. A ještě mi je napadly snad všechny škůdci. Nějak to s... celý příspěvek >
Oleandr a vítr, 11.5.2010
Oleandr přežije všechno, co se léta týká. Déšť a vítr mu vůbec nevadí, slunce miluje. Horší je zima. Nemám kde zimovat, v bytě, ač v chladné ložnici, mi všechny přes zimu opadají, na jaře holé pruty přistřihnu, ale v důsledku toho velmi málo kvetou.... celý příspěvek >
Bougenvilea, 11.5.2010
Také mám jednu - fialovou. Přivezla jsem si 3 řízky z Chorvatska a všechny pustily kořínky. Mám ji už asi pátý rok, na podzim - bohužel, když kvete nejvíc, ale už hrozí mrazíky -  ji trochu ostříhám, aby se mi vůbec vešla do bytu k... celý příspěvek >
Sundavillea red, 11.5.2010
Já už pohřbila 3, tak doufám, že mě zase nezláká její krása a nekoupím ji znovu. Ačkoli všude píšou jak je pěstování snadné, vůbec se mi nedaří. Ani v létě se nerozrůstá, jak má - asi to s ní nějak neumím. R.
Korkovitost muškátů, pěstování ze semene, 11.5.2010
Také se potýkám každoročně s korkovitostí, prý je to z přílišné vlhkosti. Nakupuji sazeničky v OBI - dbám na to, aby nebyly napadené, ale většinou tomu stejně neuniknu. Letos mám již zasazeno, tak budu méně zalévat a uvidíme! Romana
Mračňák - abutilon, 10.5.2010
Dobrý den, dostala jsem velmi pěkný stromek žlutě kvetoucího mračňáku.  Dala jsem ho na balkon na západní stranu. Na místo, kde neprší. Má někdo praktické zkušenosti s jeho pěstováním? Není na něj venku ještě zima a nebude mu... celý příspěvek >
Jak Vám přezimovala levandule?, 6.5.2010
Já měla levanduli taky v květináči, vypadala že uschla (nebo zmrzla), ale protože mám na vše dost času, tak než jsem ji stačila vyhodit, začala vyhánět nové zelené výhonky. Celou zimu byla venku zasypaná sněhem. Teď mě mrzí, že jsem vyhodila... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika