Příspěvky uživatele - 142.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie, 15.6.2010
Zkuste Lukon Glads, mají velký výběr.
Jahody nekvetou, rostou jim šlahouny, 14.6.2010
Můžete mi, prosím, poradit jak připravit šlahouny na odsazení? Ráda bych si rozmnožila jahody a nevím jak na to.
Kamčatská borůvka, 12.6.2010
Jsou různé odrůdy, některé jsou sladší, některé trpké.
Nejchutnější rajčata, 12.6.2010
Mirku, už zase provokujete?:-) Mám letos také poprvé Ildi, ale teprve nasazuje na květy, jsem zvědavá, jak to dopadne.:-)
Klíšťata zvířecí a lidské, 12.6.2010
Je samozřejmě nesmysl, že existují dva druhy klíšťat, lidské a zvířecí. Pokud by se některá chytala jen na lidi, asi by brzo vymřela.:-) Klíšťat je více druhů, ale všechny napadají zvířata i lidi. Ale jen tak mimochodem, encefalitida má mnohem... celý příspěvek >
Bazén Tampa, 6.6.2010
Plánuji koupit si na léto malý bazén Tampa, průměr 2,44m. Máte ho někdo, jste s ním spokojení? Byl by jen na chatě, na občasné koupání, plánuji přikrýt ho solární plachtou. Je nutná filtrace, nebo stačí jen občas mechanicky vyčistit, vybrat co do něj... celý příspěvek >
Jak hnojit na balkoně?, 5.6.2010
Hnojiv je hodně a každý preferuje něco jiného. Musíte se rozhodnout sama.:-) Salát a jahody bych moc nehnojila, papriky a rajčata ano.
Strupovitost 2010, 5.6.2010
Stříkala jsem dnes úplně stejnou kombinací. A vzala jsem to i s růžemi a rybízem.
Nemocná jabloň, 31.5.2010
No, letos mi to připadá jako silně nerovný boj s přírodou.:-)
Nemocná jabloň, 31.5.2010
Díky, proti strupovitosti a padlí jsem stříkala, proti květopasovi ne.  Ale proti němu už asi nemá cenu stříkat, že? Nic dalšího už asi nepoškodí.
Nemocná jabloň, 31.5.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co může být jabloni. Viz foto. Objevují se jí hnědé fleky na listech, některé usychají, uschlé jsou i některé plody.
Proč usychá višeň?, 31.5.2010
Díky za rady, už jsem zkusila postříkat Horizonem, nevím jestli to pomohlo, ale vypadá to, že višeň dál neusychá.
Lukon Glads, 31.5.2010
Uplatňovala jsem u nich taky reklamaci a jsou velmi vstřícní a hlavně velmi rychlí, to musím opravdu ocenit.
Choroba rajčat? - bílé listy, 31.5.2010
Mám to samé, najdete to zde ve více diskuzích. Zkuste postříkat. Já použila Previcur na ty co mám na balkoně a Ridomil na ty co jsou na zahradě a zastavilo se to.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 29.5.2010
Dnes jsem na zahradě obhlížela "mšicové nadělení" a myslím, že kdybych postříkala mospilanem celou zahradu, neudělala bych chybu. Jsou na růžích, rybízu, angreštu, na jabloních...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika