Příspěvky uživatele - 224.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
4t kovinorez honda?, 20.4.2011
dobry den nemate nekdo zkusenosti s krovinorezem od hondy typ umk435e zaujal me nebo treba neco od dolmaru v podobne vykonove variante je vykon u 4taktu srovnatelny s 2taktnim nebo je to neporovnatelne diky za zkusenosti
Multicar m 25, 14.3.2011
zdravim vsechny potereboval bych radu jestli nekdo nema zkusenost zda se daji zamenit synchrony 1 2 a synchron 3 4? ci jestli v nich nejaky rozdil diky  
Hydro gear - převodovka u zahradních traktůrků, 17.2.2011
zdravim mel jsem na trakturku hydro gear ale po chvilce seceni cca 1-1,5h bylo jiz citit ze to neni jako kdyz jsem zacal v kopci nema silu a pri velkych vedrech ktera v lete jsou na zahradach mi odmitala vyjet svah s plnym kosem na vysypani proto... celý příspěvek >
Ojetý sekací trktůrek, 18.12.2010
zalezi na koho a najaky narazite ja osobne mam jednu spatnou a jednu vybornou:-)
Bylinkový záhon, 25.5.2010
jinak moc dobrá knížka je tato: Život s bylinkami pro kuchyň, zdraví, krásu
Bylinkový záhon, 25.5.2010
kmín je dvouletka a lichořeřišnice je letnička, ale z ní se dájí sebrat semena, když odkvete tak tvboří zelené malé bobulky, ty se seberou a nechají na tmavém místě uschnout a příští rok je můžete vyadit a lichořeřišnice vám opět poroste
Pěstování rozmarýnu, 23.5.2010
my ho máme také na chatě na zahradě a zalévá se deštěm nebo když jsme na zahradě - jednou týdně a daří se mu dobře
Balkonovky - od 14. hod ve stínu - jaké?, 20.5.2010
a jak vypadají million bells??? ty neznám???
Balkonovky - od 14. hod ve stínu - jaké?, 20.5.2010
máme balkon na východ a také je tam po poledni stín a máme zde macešky, afrikány, fuksie, pixie, cibuloviny... jdou nám krásně hlavně ty macešky, letos v březnu jsme je kupovali a krásně se rozrostly a stále bohatě kvetou a mají tam plno malých... celý příspěvek >
Gardénie, 20.5.2010
chtěla bych se zeptat zkušenějších pěstitelů čím je vhodné tuto pokojovku hnojit, prý má ráda kyselejší hnojiva bez obsahu vápna a zda je vhodné ji hnojit v době květu nebo mám počkat až dokvete??
Gardénie, 20.5.2010
také jsem si koupila gardénii z prodejny a má plno květů a poupat, také jsem se dočetla že se nemá přesazovat v době kvetení, takže až dokvete tak přesadím, ale nemá se přesazovat do příliš velkého květináče než byla předtím
Mečíky - mám si objednat ještě teď?, 20.5.2010
určitě si je ještě muzete objednat, my je ještě také nemáme v zemi, budeme sázet v sobotu
Kompostéry, 16.5.2010
jo a je dobrý používat urychlovač kompostu
Břečťan - dobrý či špatný nápad?, 16.5.2010
je prý jedovatý celý, jak listy tak plody i květy
Co vysázet před tuje, 16.5.2010
pěnišníky a azalky jsou docela velké keře, sice je můžete koupit malé, ale vyrostou, levndule by byla dobrá nebo nějaké bylinky, oregano, nebo krásně kvete mateřídouška a ta vůně:-)
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika