Příspěvky uživatele - 64.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl 041AV elektronik, 4.5.2010
zdar ja jsem koupil tuto pilku... sem s ní moc spokojen a zajímalo by me jakej to má odsah vykon??? moc díky K.stanislav@email.cz
Výsadba jabloně, 11.4.2010
Zdravím, tak tento román se mi docela hodí, zakládám zahradu a tak jsem o něco chytřejší. Jen se zeptám, chystám se sázet asi 9 stromků, 3x jabloň, 3x slivoň, hrušku, broskev a meruňku. Postup je předpokládám u všech stejný. Ale jak s tím zaléváním?... celý příspěvek >
Okrasná tráva Pennisetum Setaceum Red Fox, 17.9.2009
Dobrý den, nedávno jsem si zakoupil Pennisetum Setaceum Red Fox. Má někdo zkušenosti s pěstováním a hlavně s přezimováním? Bydlím na přelomu Vysočiny a Jihomoravského kraje. Dle tvrzení prodejce by měla bez problémů přezimovat venku. Děkuji všem... celý příspěvek >
Scvrklé hrozny, 2.8.2009
Myslel jsem si že se pravě hnojením na list vyhnu problemu s deficitem, začal jsem s hnojenim ještě když byly listy uplně ok, takže pořad nevidím jak zabranit tomu aby se mi to neopakovalo příští rok zase
Scvrklé hrozny, 24.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji ve skleníku odrůdu Nero. Již loni jsem měl problém, že se mi 2/3 úrody před dozráním během pár dní  "scvrkly". Letos ten samý problém pozoruji u dvou z osmi hroznů. Révu jsem chemicky neošetřoval, pouze hnojil na... celý příspěvek >
Idealni listové hnojivo pro revu, 14.6.2009
diky za rady, asi zkusim ten Hycol Z 
Jaká je to choroba?, 10.6.2009
dobry den, před tydnem jsem provedl postřik připravkem Omite, tak čekam zda to pomuže, zatim těžko říct mam vedle sebe ve skleniku 6 hlav ruznych odrud tenhle problem mam u 4,zbyvajici 2 hlavy jsou uplně zdrave
Idealni listové hnojivo pro revu, 8.6.2009
potřeboval bych poradit idealni listové hnojivo pro revu, mam nekolik hlav odrudy Nero ve skleniku a loni se mi tam projevil nedostatek Mg, letos bych tomu chtel předejít diky za radu
Jaká je to choroba?, 10.5.2009 Obsahuje fotku
na revě se mi dělají žluté skvrny viz foto, poradí nekdo co s tím?diky
Petrklíč, 9.4.2009
taky sázím petrklíče ale tohle se mi ještě nestalo vždycky vykvetou jen menšík věty, nebo vymrznou, le ještě nezměnily barvu, zkuste si je nečím označit třeba klacíkem, jakou měla barvu a kde je, tak snadno poznáte jestly umrzla, nebo barvu opravdu... celý příspěvek >
Co je to za kytičku?, 9.4.2009
Děkuji za rady daniela
Harmonogram postříku, 7.4.2009
poradí někdo kdy a čím stříkat revu?
Aku kosačku - prosím doporučte, 3.4.2009
Zeptal bych se, pro jaký účel jste zakládal trávník. Z estetických důvodů? Jak často trávník budete "využívat"? Chcete ho udržovat posečený, anebo chcete posekat příležitostně před tím než na něj půjdete, aby nebyl zválený? V podstatě vám... celý příspěvek >
lehká pila, 16.2.2009
Dobrý den. Zajímal by mě váš názor na motorovou benzínovou pilu Husqarna 345 e-series. Děkuji J.S
co to může být za brouka?, 11.1.2009
Předně se omlouvám, nejsem žádný odborník ale přesně takový brouk se objevuje každý rok na mé zahradě a dokáže ve velké míře okusovat letorosty stromů. Buď je nakousne a ty uschnou nebo je ukousne docela. V určitém období ho nestačím likvidovat.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika