Příspěvky uživatele - 217.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vybrat sněženky a bledule?, 1.6.2010
Jistě, že to není ekologický zločin, ale zkuste potkat nějakého šílence... ze své vlastní zahrady jsem si nesla kytičku sněženek a bledulí a hulákal na mě jak na lesy, že rabuji přírodu! Styděla jsem se a ani jsem se nebránila. Jen jsem rychle... celý příspěvek >
Pomozte určit jarní květinu, 1.6.2010
Není to kandík? Taky ho mám.
Řebčík, 1.6.2010
Také mě zajímá, jak hluboko vsadit cibuli řebčíku. Myslela jsem, že ji mám dost hluboko. První rok vykvetly, ale od té doby nic. Cibule jsem vyndala a teď, co s nimi - jak hluboko je dát?Mám je mezi liliemi a tak než ony vykvetou, pěkně by to místo... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 3.5.2010
Afrikány mám kolem rajčat každý rok a plní svoji funkci ochrany na 100%.Dobré je mít u rajčat i celer a to jak bulvový, tak řapíkatý. S měsíčkem zkušenost nemám, ale myslím si, proč odcházet od zavedeného a osvědčeného. Navíc je to veselé a pestré.
Rajčata - prosím poraďte, 19.4.2010
Dobrý den, jsem téhož názoru jako paní Jiřina.Může se jednat o padání klíčních rostlin.Každoročně se mi to u několika kousků stane.Vysévám do obyčejné zahradní hlíny smíchané s perlitem.Je fakt, že použití Previcuru je bezva. Správně vás tam... celý příspěvek >
Výsadba jabloně, 19.4.2010
Mnohokrát děkuji za vaši zprávu a výsadbě. Podělím se s touto informací s ostatními zahrádkáři v osadě.Ještě jednou děkuji. Líba Budínská
Výsadba jabloně, 18.4.2010
Čekala jsem, že se z diskuze dozvím něco nejen o sázení jak, ale také kam. Jde mi o to, že jsem kdysi v časopise Zahrádkář četla, že se nemají jabloně sázet po jabloních a peckoviny po peckovinách atd. z důvodů vyčerpání půdy. Jelikož chci zasadit... celý příspěvek >
Prosim o urceni kere nebo stromu, 13.4.2010
Jo, pánové mají pravdu, taky ji mám. Mě kvete růžově. Vůůůně.
Co je to?, 13.4.2010
Mám dotaz - zná někdo dřínovec květnatý a dřínovec japonský? Kde se dá sehnat a jak rychke roste, Díky.
Co je to?, 13.4.2010
Ach jo... lusky rostli... omil... ta čeština tady dostává kapky!!!uxll
Rajčata papriky - přihnojení, 23.3.2010
Když přepikíruji sazeničky, začnu zvolna hnojit Kristalonem Start. Každoročně jsou rajčata silná před vysazením do skleníku již 1.května a pak hnojím jednou týdně Kristalonem Plod a květ. Mám zapuštěnou pet lahev  (dno uříznuté) hrdlem dolů ke... celý příspěvek >
Rajcata vysazena mezi kvetiny?, 23.3.2010
Ano, rajčata podsazená nízkými afrikány, bazalkou, ale i celerem víc prospívají. Zdena má pravdu!
Odrůda rajčete, 23.3.2010
Máte pravdu, Start F1 je jednička. Vracím se k němu po pár letech experimentů s jinými odrůdami. Taky byl dobrý Pedro F1 a žluté huštičkové - jako zpestření.
Pěstování rajčat, 23.3.2010
Nikdy jsem nic nestříkala a nic se nestalo. tedy, rajčata mám ve skleníku.Ono taky pokud stříkáte, tak si pozorně přečtěte návod - je tam napsaná ochraná lhůta, tzn. jak dlouho po postřiku pak nesmíte rajčata jíst.Takže nechávám to na přírodě. I ta... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika