Příspěvky uživatele - 225.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem Dolmar 420, 15.2.2011
Tak jsem včera namíchal čerstvou směs, nalil do pilky a nastartoval, škytla hned při druhém natáhnutí na sytič a po vypnutí sytiče hned po prvním potáhnutí naskočila, dokonce jsem i zapomněl namačkat primer. A jela bez nejmenšího zaváhání. Měl jsem... celý příspěvek >
Problem Dolmar 420, 29.1.2011
Taky mám 420C (od dubna 2010) a brzo už mě taky čeká první nastartování v novém roce. Jde nějak tomu problému, který se tady řeší, nějak předejít? Naposledy jsem řezal v listopadu a pravda, nedbal jsem návodu a v pile je ještě stará směs (z... celý příspěvek >
Záběh nové motorové pily, 26.4.2010
Mám ještě starou vyšlehanou Stihl 011AV, z které se valí modré oblaka viditelné na sto metrů. Dolmar je samozřejmě pokrok vpřed, ale i tak je ten smrad dost cítitelný. Snad to tedy dle slov JS po záběhu a seštelování karburátoru přejde. Jinak pila... celý příspěvek >
Záběh nové motorové pily, 26.4.2010
Díky za rady! Ještě se chci zeptat, jestli pila po záběhu přestane smrdět. Mám zatím najeto asi 3 nádržky.
Záběh nové motorové pily, 25.4.2010
Dobrý den, koupil jsem si pilu Dolmar 420C a chci se zeptat, jak ji nejlépe zaběhnout (obecně jakoukoliv pilu). Je lepší zpočátku řezat ve vyšších/nižších otáčkách, je lepší řezat tenčí/hrubší dřevo (odvětvování vs špalkování), je lepší řezat po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika