Příspěvky uživatele - 51.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pomoc, neznám název tohoto stromu, 15.5.2010
Štědřenec neboli opravdový Zlatý déšť. Většina lidí ale považuje nesprávně zlatým deštěm tzv Zlatici.
Herbol? Xyladecor? Johnstones?, 15.5.2010
Zdravím, silnovrstvou lazuru už bych nikdy nepoužil protože praská a musí se obrušovat. Používal jsem Ipranal. Loni jsme postavili pergolu a natíral jsem slabovrstvým Luxolem-Top a letos se chystám udělat druhou vrstvu. Podle mě když se staví ze... celý příspěvek >
Husquarna LC 53 nebo Stiga turbo pro 55 4s?, 7.5.2010
Zdravím mám ve firmě Stigu 55T asi deset let a tak šest let byla v pohodě ale ted už servis docela leze do peněz. Hliníkové šasí je už značně pomlácené a některé věci už ulomené.Motor BS naprosto v pohodě. Nyní chci koupit HQ. A jestli... celý příspěvek >
Kalač, 7.5.2010
Zdravím, s těma dřevěnými klíny je to pravda, před dvaceti léty jsem s dědou takle štípaly polena, měli jsme je vždycky z dubového dřeva. Dnes jsem si koupil štípací sekeru Fiskars 2400 a jsem s ní velmi spokojen a snese i nějakou tu ránu palicí když... celý příspěvek >
Fiskars 2400 versus klasická káľačka, 7.5.2010
Zdravím, kalač asi 3kg jsem používal dříve a neustále jsem lámal násadu, pak jsem si koupil Fiskars 2400 a jsem s ním velmi spokojen a zvládne i ránu palicí když už to prostě nejde. A hlavně je docela lehká.
Teleskopicke nuzky fiskars, 7.5.2010
Zdravím, housenice ve firmě už používám asi osm let různých typů a lanka se nám trhají dost často ale musí se říci, že od ledna do dubna pracují každý den.Nasadit lanko je nadlidský úkol a nám se to nikdy nepovedlo. Vždy to dáváme na servis do... celý příspěvek >
Dakr FD3, 21.4.2010
Dobrý den, moc děkuji za reakci, asi do něj půjdu protože ten výkon a záběr sekačky je zatím na našem trhu bezkonkurenční. Pochopil jsem dobře, že na FD3 pasuje vozík z Variny? Sedačka není špatný nápad Díky Karel 
Drtič Husqarna Duo pro, 20.4.2010
Vlastním starý model Drtiče větví od HQ a nedokážu ho nastartovat. Když už chytne tak se neustále povoluje drtící buben a sjíždí z hřídele na motoru. Máte někdo s tímto modelem zkušenosti? Mám pocit, že toto se Husqarně moc nepovedlo. Děkuji Karel
Dakr FD3, 20.4.2010
Prosím, máte někdo zkušenosti ohledně malotraktoru Dakr FD 3? Zejména mě zajímá jeho 120cm široká sekačka, drtič větví a rotavátor.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika