Příspěvky uživatele - 27.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Honda nebo Stiga?, 13.4.2010
Mám slitinovou Stigu s motorem Honda GCV 190 a spokojenost. Totéž od Hondy by bylo o 10 000 dražší.
Poraďte: Honda, Stiga nebo YardMan?, 27.3.2010
Též bych doporučil tu Stigu. Má asi nejlepší poměr cena - kvalita+výkon.
Pomoc s výběrem sekačky, 25.3.2010
Al-ko dle svých zkušeností doporučit nemohu, ale Stigu rozhodně ano.
Prodejci stihl, 20.3.2010
Nevím, proč se tady tak dohadujete, ale já osobně dělám ročně cca stejně dřeva. Mám na to HQ 350 na doporučení místního lesáka, což je výkonově a velikostí motoru obdoba MS 270 a můžu s klidným svědomím prohlásit, že s menší pilou my to byl jen větší... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 6.5.2009
Reakci napište za 8 - 10 let, jak dopadl skelet, nebo po 500.stém naražení na betonovou podezdívku plotu. Obsekávám 160 thují za nimiž je beton. Rád se nechám překvapit. Já osobně volím hliník. Pro rýpaly - je to jen můj názor.
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 3.5.2009
Já přeci neříkám, že je lepší jí koupit v ČR. Jen říkám, že za těch 20 000,- Kč, co vyjde v polsku, je lepší koupit v ČR profi Stigu se stejným motorem, ale v profi provedení - hliníkové šásko, hliníková kola, antivibrační uložení motoru a pětiletá... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 30.4.2009
Bál bych se reakce někoho, kdo si sám naběhl.wong
MTD, Yard-man, Stiga, 20.4.2009
Asi tak, to jen někteří neumí vstřebat. Já chci, aby mi někdo poradil něco, co tyto chyby mít nebude!!!
Sekačky od Mountfieldu, 20.4.2009
A přesně toto nechci "šasi prorezlo". Já si představuji za 20 000,- Kč, že sekačka bude chodit deset let bez šáhnutí a nebude to na ní vidět. Asi tedy Stiga Turbo 55 PRO Honda.
MTD, Yard-man, Stiga, 20.4.2009
Ano, tam je motor Tecumseh Centura 50 - 175 ccm. Po osmi letech opotřeben tak, že kouří - žere olej a naklonit nejde.
MTD, Yard-man, Stiga, 20.4.2009
Když bude svíčkou nahoru, vyteče z ní zase benzín. Jinak s orientací v prostoru problém nemám - mám jen vlastní zkušenost.
Stiga Turbo PRO 55 S 4speed, 11.4.2009
To ano, ale jak se dá údržbou zabránit tomu, že AL-KO používá místo bronzu na šnekové soukolí máslo, které, i když oleje bylo dost, stejně odejde. To byl problém těch převodovek a to nemám svažitou zahradu a sekám každý týden, takže nebyla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika