Příspěvky uživatele - 194.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 2.4.2010
Pěstuji zhruba dvacet odrůd, za roky zpět jsem vyzkoušel odrůd tak 40. Jednoznačně preferuji chuť a pokud možno i nehybridní původ odrůd a osobně nemusím cherry rajčata. Postupně jsem vyřadil víceméně všechny v ČR běžně nabízené odrůdy vyjma... celý příspěvek >
Melouny - devastující choroba 2009, 2.4.2010
Díky za tipy! Koukal jsem na přípravek Ortiva, ten vypadá velmi nadějně. Píší, že je velké riziko vzniku rezistence, takže důrazně doporučují střídat. Napadá mne, zda-li by vhodné prostřídání nebyla měď, tj. třeba Champion a co třeba i něco jako... celý příspěvek >
Melouny - devastující choroba 2009, 1.4.2010
Pěstuji jak vodní, tak cukrové. Několik let jsem zkoušel hodně odrůd a postupně vyřazuji ty, jež jsou neuspokojivé a obecně mi moc nechutnají cukrové, takže ty byly a budou vždy v pozadí. Z vodních mám nejlepší zkušenosti se Sugar Baby a žlutý... celý příspěvek >
Melouny - devastující choroba 2009, 1.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji roky destíky melounů mnoha odrůd na terase v kontejnerech. Loni (jako každý rok předtím) porost zničila nějaká (asi) houbová choroba, avšak oproti předchozím rokům přišla o měsíc dříve a vetšina plodů nedorostla či nedozrála.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika