Příspěvky uživatele - 119.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popel na zahradu?, 31.3.2010
Děkuji. Založím jeden kompost do kompostéru a jeden na otevřené kompostiště.
Poškozený stromek, 31.3.2010
Myslím, že když je rána čistá a není do půlky, tak by se nemělo nic stát. Určitě bych to spojené zatřela latexovou barvou, nebo lépe stromovým balzamem a zavázala. Pokud se Vám to povedlo úplně odseknout, tak bych na ránu dala stromový balám, na něj... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 31.3.2010
Přečetla jsem celou diskusi a jsem v šoku. Také mi bylo řečeno, jak je na začátku diskuse, že Clappova hruška nemusí mít vedle sebe druhou. Tu sice naštěstí mám, ale jsem v šoku z toho, že budu čekat 7-10 let na hrušky. Mám stromy na místě, kde mají... celý příspěvek >
Roubování hrušní, 31.3.2010
Prosím o radu lidi zkušené v roubování.V prosinci jsem si dala odebrat ze staré hrušně větvičky letní hrušně (název neznám, má 40 let), které chci naroubovat. Uskladněné byly v kremičitém vlhkém písku a jsou krásné. Mám je teď zaříznot a do něčeho... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 31.3.2010
Děkuji. Mám povinnost udržovat část lesa před domem a hrabanka je na místě, kde byl kdysi asfaltový chodník, takže ji budu odklízet v rámci úklidu lesoparku. Mám i dřevní štěpky, takže bych je také mohla někde šoupnout. Můžu je dát do kravského... celý příspěvek >
Jak ošetřovat vinnou révu?, 31.3.2010
Prosím o odpověď po lopatě. Začínám pěstovat vinnou révu v počtu 14 kořenů. Koupila jsem je na jaře 2009, zakořenily a vyhnaly větvičky. Dle informace v receptáři jsem je zakrátila, ale ne dva, ale na 5 pupenů, pro jistotu, kdyby se něco dělo. Po... celý příspěvek >
Hnůj, 31.3.2010
Reaguji na zeminu od krtků a její jemnost. Když dáte do truhlíku ve spodní vrstvě zeminy trochu strého kuřecího trusu, nasadíte do truhlíků muškáty a podléváte je vodou z masa a výplachem z mléka, máte obrovskou násadu a velkost květů, které Vám... celý příspěvek >
Kompost a psí výkaly, 31.3.2010
Předpokládám, že zaječí bobky také kompost nepokazí. Když mi obžali stromky, tak ať mi je vrátí v jiné podobě.
Popel na zahradu?, 31.3.2010
Děkuji za informaci. Můžu tu zeminu dát pro ibišky a hortenzie (bílé a modré)? Můžu dát teda pro rododnedrony a spol lesní hrabanku, ale spod listnáčů? Nebo to také nezkyslí půdu?
Lignohumát, 31.3.2010
Vracím se k Lignohumátu. Pro uspokojení pisatele, který se ptal na porovnání. Já jsem si skutečně chtěla ověřit jeho fungování. Takže jsem měla skupiny rostlin, kde jsem použila semínka se stejnou dobou expirace. Jenom na okraj, expirace byla v r.... celý příspěvek >
Jarní hnojení, 31.3.2010
Já takém používám cererit a používám jej i při okopávání v létě, nejlépe před deštěm.
Jak granulovaný kravský hnůj, 31.3.2010
Přečetla jsem diskusi a kousek jsem se poučila. Mně osobně, i když jsem kousek od Prahy, lépe voní kravský hnůj, než granule. Odpověď pro paní, co se ptala na plíseň po granulích.Granule jsem na staré zahrádce používala dva roky, ale pouze ve... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 31.3.2010
Tak čtu diskusi a lekla jsem se, že celou zimu sypu něco, co nemám. Potěšil mne pisatel co píše o popelu z peletek. Mám automatický popel na peletky s vysokou účinnosti spalování. Poctivě celou zimu sypu popel na místo, kde chci nasadit rododndrony,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika