Příspěvky uživatele - 64.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 1.9.2011
I rýč Fiskars se dá zlomit. Mně se to povedlo u zhruba 12 let starého kousku. Tchám mi ho svařil a jede se dál, navíc jsem pro jistotu přikoupil ještě jeden nový, abychom mohli s ženou dělat současně, protože u nás nikdo s jiným rýčem než od Fiskarsu... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 3.3.2011
Ještě jeden příklad pro názornost. Pokud bych třeba přebytky nabízel prostřednictvím nějakého aukčního serveru a prodal jeho prostřednictvím přebytky za 150.000 Kč a finančnímu úřadu tvrdil, že jsem prodal za celý rok za 10.000 Kč, budu mít problém,... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 3.3.2011
Opět nemáte pravdu. Žádný zákon mi nezakazuje mít z vlastní drobné pěstitelské a chovatelské činnosti zisk ani neomezuje v jaké výši, pokud jsem schopen např. vypěstovat kilo okurek s náklady 10 Kč a jsem schopen prodat toto kilo okurek za 500 Kč,... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 2.3.2011
Paní Petro, je hezké že pracujete v advokátní kanceláři, ale měla byste si ve volné chvilce ten živnostenský zákon (zákon č. 455/1991 Sb.) přečíst, protože tu také uvádíte nepravdy. Tento zákon totiž v §3 odst. 3, písmeno f) uvádí, že živností... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 31.3.2010
P.S. čerpadlo je pětistupňové:-)
Čerpadlo Sigma, 31.3.2010
Zdravím všechny diskutující, dovolím si Vás poprosit o radu. K přívodu vody do domu používám klasický starý darling a samonasávací čerpadlo Sigma. Čerpadlo se nyní zřejmě rozbilo, je opravdu hodně dlouho používané - závada se projevuje tak, že motor... celý příspěvek >
Zakládání a údržba trávníku, 9.4.2009
Pískování je vylepšení půdy pískem - zejména u jílovitého typu - vrstva písku cca 0,5-1cm, ideálně křemičitý písek, zlepšuje vodopropustnost. Při zakládání/obnově pomáhá zamezit zaschnutí po osevu. Jirka
Jezírko - vypustit či ne - ohradník, 7.11.2008
Přesně tak, je to ohradníkové lanko, ale nezapojené. Chováme koně, takže tohoto materiálu je u nás více než dost. Dům jsme kupovali vloni a naši pejskové, především Středoasiatka, nemohla pochopit, že na trávník může a do záhonů ne:-) Takže jsme... celý příspěvek >
Jezírko - vypustit či ne, 6.11.2008
Děkuji za reakce i za pochvalu:-) můžete mi prosím říct, kde bych folii od Firestonu sehnal? O co je lepší než klasická? Díval jsem se a nenašel... Také by mě zajímala orientační cena, řekl bych, že moc levné to nebude...:-) Takže zatím radíte... celý příspěvek >
Jezírko - vypustit či ne, 6.11.2008 Obsahuje fotku
Zdravím všechny přítomné, na jaře jsem narychlo udělal malé jezírko (1000l), pro jehož stavbu jsem použil pouze nějakou obyčejnou stavební folii, realtivně silnou. Teď před zimou tak trochu počítám s tím, že pokud z něj vypustím vodu, folie vlivem... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 3.9.2008
Sebral jste mi myšlenku:-) Přesně tak, oproti dnešním, většinou vždy stejně vypadajícím pergolám, má tento altán to pravé kouzlo - stejný styl se snažím dodržet na své zahradě, na svém i uvnitř svého domu... tohle prostě miluju, je to nádhera!... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika