Příspěvky uživatele - 175.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husquarna LC 53 nebo Stiga turbo pro 55 4s?, 20.5.2010
Obávám se, že až na výjimky všichni prodejci zahradní techniky postupně najeli na osvědčený mountfieldí systém vyřizování reklamací, který je jistě levnější a rychlejší, takže u HQ, stiga, garland, honda... jsou podmínky pro uznání záruky čím dál... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 7.5.2010
To jsem si také říkal, když jsem traktor kupoval. V reálu mám za šest týdnů najeto přes 20 hodin. S traktorem tahám brány (po trávníku), odvážím suť, stavební materiál, zeminu na záhony, posekanou trávu na vozíku na skládku, dříví z přístavku, kde... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 132 - údržba, 6.5.2010
PS: Ano, na řetězy se používá právě proto, že se na něj příliš nelepí prach, to je další jeho výhoda.
Křovinořez Hecht 132 - údržba, 6.5.2010
WD40 nemaže téměř vůbec. Díky své skvělé vzlínavosti dokáže zbylé mazivo zanést zpět, i mezi těsné třecí dvojice, ale pokud tam žádné není, tak se projeví jeho mizerné mazací schopnosti. WD je fajn věc, třeba na průběžné promazávání zbraní při delší... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek, 5.4.2010
Vlevo je pole pro vyhledávání
Pomoc s výběrem malého traktoru, 4.4.2010
Mám doma starší malotraktor steyr (dvouválec) se 180 cm širokou žací lištou, na zadní vývod lze připojit i bubnovku. Sekal jsem s tím zhruba 1 ha, a to i bubnovkou i žací lištou, a už bych to dělat nechtěl. S půjčeným zetorem 5211 to šlo snadněji,... celý příspěvek >
Traktor alebo rider, 4.4.2010
Pro ujasnění pojmů, xxx.xxx.29.6 má na mysli minirider, a tazatel možná také, kdo ví.
Traktor Hecht, 2.4.2010
Ano, on se pod názvem T180 prodává i v Něměcku a za podobné peníze
Traktor Hecht, 1.4.2010
Tak co, už máte někdo tento traktor doma?
Elektrický kultivátor, 1.4.2010
Děkuji všem zúčastněným za rady. Máme těžkou jílovitou půdu, na kterou je potřeba výkon, takže jsem v pátek jsem koupil PowerPlus POWXG7202, a až sleze sníh, poreferuji, jak se se strojem pracuje.
Zahradní traktůrek Partner P 11577 RB, 31.3.2010
Jeden postřeh k tomuto traktoru. Tento týden jsem s ním kousek jel, a mile mě překvapil posez. Ten je nízký a bez obřího tunelu mezi nohama. Celá zadní část šasi traktoru je posazena celkem nízko, tím i těžiště. Při podélném náklonu jsem neměl pocit,... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 31.3.2010
Pokud se provaluje těsnění pod válcem, je to pravděpodobně způsobeno netěsností, kdy kartér na nějakém místě nedoléhá ke styčné ploše válce. Buď je křivá dosedací plocha kartéru, nebo dosedací plocha válce neboje na jedné z těchot ploch nečistota,... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Jendo, odpovězte, prosím, nanadhozenou otázku. Když nastartujete motor, zahřejete na provozní teplotu (pokud to jde) a otevřete otvor na dolévání oleje, nebo vyndáte měrku, jsou z prostoru klikové skříně silně cítit výfukové zplodiny?
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Přiznávám, že jsem jedním z těch, kdo více než 15 let používá do sekaček automobilový olej, a žádná sekačka nezašla na poruchu motoru. Nyní mám sekačku s motorem lamborghini. Jen pro představu, designově je to obšlehlá honda, která je možná i... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 3.3.2010
Motor jistojistě dýchat bude, a to je v pořádku, protože běhající píst ve skříni střídavě vytváří přetlak a podtlak (u velkoobjemového jednoválce to platí několikanásobně), ale neměly by z něho být cítit výfukové zplodiny.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika