Příspěvky uživatele - 73.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 1.2.2011
Někdo používá jinou metodu než já, a to že provázek je poměrně dlouhý a odshora postupně spouštěný i s rostlinou dolů (jako kladka). Já mám uvázaný provázek pevně ke sropu a spuštěný dolů. Na provázku je několik pevných smyček, kterými je provléknutý... celý příspěvek >
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 1.2.2011 Obsahuje fotku
Dělal jsem to tak loni ve skleníku se třemi druhy rajčat (přišlo mi jedno, zda to na sáčku psali nebo ne, nejvíc tam je bejbin) a byl jsem s tím velmi spokojen. Sklízel jsem stále v podobné výšce, světal bylo dost pro rajčata i na papriky umístěné v... celý příspěvek >
Rajče, 6.7.2010
Provázky jsou pevně uvázány jen po střechou na společný vodorovný drát. Na nich mám sem tam smyčky a v nich je provléknutý malý kousek drátku cca 10 cm (používám takový ten zemnící asi 1,5 mm, který krásně drží tvar a je pevný a zatím věčný) a ten... celý příspěvek >
Rajče, 5.7.2010
S tímto problémem jsem také v předchozích letech zápasil, a proto letos zkouším jedno nové opatření. Odstraňuji postupně dolní listy a plody, rostliny upevněné na provázku spouštím k zemi a zasypávám zeminou. Tím vzniknou nové kořeny a prostoru je... celý příspěvek >
Úroda, 5.6.2010
Porovnávat, kolik stojí zahrada a kolik se z ní získá, co se týče plodů, taky v mém případě je úplně nesmyslné. Zvláště z časového hlediska. Ale velmi mě baví stále něco nového vymýšlet, zkoušet nové postupy a i to počasí nutí člověka k tomu, aby na... celý příspěvek >
Tolerantní rajčata, 16.5.2010
Rezistentní rajčata odolná k plísni bramborové apod. pro pěstování bez chemie existují, mám s nimi velmi dobrou zkušenost. Jedná se o tzv. divoká rajčata, jejichž semínka jsem získal prostřednictvím organizace gengel, ale jestli se nepletu, na... celý příspěvek >
Dýně hokaido?, 15.5.2010
Máte, prosím, zkušenost nebo alespoň informaci o tom, jak je hokaido choulostivá vůči chladnu, případně přízemnímu mrazíku? Konkrétně mi jde o to, že teď bych třeba nevysadil ven papriku, ale hokaido už ano?
Rajčata a okurky, 29.4.2010 Obsahuje fotku
Přikládám obrázek, který který je z 27.5. před třemi roky. Nazvat to ve skleníku je příliš silné slovo - na střeše je folie a po stranách zbytky oken a folie. Snaha spočívala v časném předpěstování a ohřev zajišťují plastové lahve. od té doby málo... celý příspěvek >
Rajčata a okurky, 28.4.2010
Taky nepamatuji plíseň ve skleníku a venku klidně začíná v některých letech v červenci, ne ale tragická. Taky mám skleník u zdi, ale má jen 3 metry a letos jsem dal k té zdi jen 6 sazenic rajčat a na protější straně jsou papriky už i s plody délky... celý příspěvek >
Rajčata a okurky, 28.4.2010
Přesně o to prodloužení sklizně podle mě jde. Připadá mi obrovská škoda mít vlastní zeleninu jako jsou rajčata apod. jen během 2-3 měsíců, když to jde při troše snahy (někdy tedy té snahy musí být více) od května do listopadu.
Rajčata a okurky, 28.4.2010
A co tedy pěstovat ve skleníku společně s rajčaty okurky neskleníkové a dostatečně větrat? Venku se mi některé roky dařilo okrukám, že jsme něvěděli, jaké recepty už hledat a ve skleníku jsem to ještě nezažil ani s pravými skleníkovými hadovkami.
Roubování melounů a okurek, 23.4.2010
Zkoušel jsem roubovat cimson sweet na sprinter a tykev jsem vysel po loňské zkušenosti o více než týden dříve. Ale stejně rozdíl stonků byl zhruba dvojnásobek. Tak jsem se ani nepokoušel o jazýčkovou kopulaci a všechno jsem dělal tou výše popisovanou... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 15.4.2010
Dal jsem do skleníku asi 20-25 cm vrstvu koňského hnoje a na to asi 10 cm normální zeminy, jak se používá při založení teplého pařeniště. Na jedné straně rostou pěkně rajčata a na druhé papriky, které dosazuji mezi vzniklé mezery po sklizených... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 13.4.2010
Používám kombinaci několika opatření. Ve skleníku mám na dolních částech oken zevnitř natažené bublinkové folie, z horních jsem to brzy sundal, neboť se mi zdálo, že to ubírá hodně světla. Tam je jen pouhé helios sklo, polykarbonát by asi dopadl... celý příspěvek >
Ožrané listy na paprikách, 27.3.2010
Pokud by šlo o slimáky, přes den se těžko nacházejí. Já na ně chodím do skleníku za tmy s baterkou. Ač přes den nikde nic, před pár dny jsem sebral z petrželky 7 asi centimetrových mláďat a jednu vypasenou housenku. Dnes jsem zpozoroval ve skleníku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika