Příspěvky uživatele - 0.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč mi sadba vyčouhla?, 13.4.2010
Tak jak jsem již psal, vše jsem přesadil až po lístky do substrátu "pro výsev a množení" postříkal "lignohumáčem" a 80% je v pr...  . Nějak to zavadlo až to uplně chcíplo. Takže to zkusím ještě jednou i když je už dost pozdě, ale asi budu muset... celý příspěvek >
Proč mi sadba vyčouhla?, 23.3.2010
Velice děkuji za informace, vše jsem přesadil až po lístky do substrátu a postříkal Lignohumátem. Tonda
Proč mi sadba vyčouhla?, 17.3.2010
Tak co s tím, zatím to má tak 3cm - dva lístky na takovém šlahounu. Vyhodit a znova vysít??? Venku v pařníku mi to asi uplně chcípne, že jo??? Tonda
Proč mi sadba vyčouhla?, 17.3.2010
No jo, ale všude píšou - na radiátor a u okna, tak nevim... Tonda
Proč mi sadba "vyčouhla?, 17.3.2010
Dobrý den, mám asi divný dotaz, ale potřeboval bych poradit. Vysel jsem do dadbovačů papriky, rajčata, okurky apod do směsi agroperlitu a zeminy, vše zalil, přikryl folií, nechal vzklíčit. Potom jsem celé sadbovače přemístil do pod folii. No prostě... celý příspěvek >
Lignohumát, 15.3.2010
Zdravím, Lignohumát je fakt "bomba" - měl jsem v tom namočený všechny semena na sadbu cca 24hodin a fakt to perfektně funguje. roslinky se zdají výrazně silnější a zdravější, tedy kromě hlávkového salátu ten za týden ze semen narostl asi... celý příspěvek >
Černý bez a výrobky z něj, 11.3.2010
My máme nejvíce oblíbenou šťávu(sirup) z květů. Dělám jí z několika dávek. Pijeme jí teměř ihned až do léta dokud vydrží, v létě je výborná s vychlazenou perlivou vodou. Jinak vždy dvě dávky hned uložím do sklepa a vždy je začneme vyndavat tak v... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 6.3.2010
Dobrý den, teď se zeptám asi úplně blbě, taky mám připravené ty půllitrové kelímky na přesazení, ale mám průhledné, vadí to?Vím když množim obyčejné muškáty a dám je do tmavého hrnku s vodou, mají rychleji pěkné kořeny. Ovlivňuje to i ty... celý příspěvek >
Poškození venkovního ibišku, 3.3.2010
Tak já měla ibišek 1,5m   -půl metru pod sněhem zbytek je "ostříhaný" od zajíce,...a ovocné stromy taktéž, kmínky sem měla zabezpečené větve nejsou... ohužel radu nemám, nezbývá jen čekat jestli to obroste,...
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 1.3.2010
Záhon je takto dvě sezony,..zatím nemám velké problémy, že bych chodila a sbírala kůru a vracela zpět. Tak uvidíme, dyšak předěláme... Na dalších dvou velkých plochách mám kůru, ale přesně není z marketu ale volně ložená z pily a letos 4.rokem a... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 1.3.2010 Obsahuje fotku
Také Vás zdravím, díky za inspiraci, já zatím oba velké záhony co mám mám totálně strhané drny, potom danou plachtu a sážu, povrch kůra nebo kačírek,...ale plochy jsou dost velké a tak přemýšlím jak si to ulehčit,... Teď potřebuji udělat cca 30m... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 1.3.2010
  Jaké máte zkušenosti při zakládání nového okrasného záhonu. Mám na mysli klasický záhon z okrasných jehličnatých a listnatých keřů položený netkanou textilií a mulčovaný kůrou. Při zakládání ztrháváte celý drn - trávník a zrýpete také... celý příspěvek >
Zkládání nového okrasného záhonu, 26.2.2010
Jaké máte zkušenosti při zakládání nového okrasného záhonu. Mám na mysli klasický záhon z okrasných jehličnatých a listnatých keřů položený netkanou textilií a mulčovaný kůrou. Při zakládání ztrháváte celý drn - trávník a zrýpete také celou... celý příspěvek >
Okousané jabloně, 22.2.2010
Zdravím, já jsem minulý týden po pravidelné kontrole zahrady doslova brečela,...Dva dny před tím bylo vše v pořádku. Za dva dny stihl zajíc sežrat 15 ovocných stromků. Všechny vysazené tři roky - všechny kmínky obalené chrániči, ale je tolik sněhu že... celý příspěvek >
Ibišek - pěstování do korunky, 16.2.2010
To je nádhera, překrásný a ty květy, úplně slintám.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika