Příspěvky uživatele - 218.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
B&S, 10.8.2011
Dobry den, vlastnim Intek 65 OHV... uz asi 4 roky ide bezchybne.. chcel by som sa vas opytat ci je nutne nastelovat ventile... nakolko sa bojim ze po navsteve servisu sa mi nebude sam rozsteluvat ako moja pila, ktora sa po *nastelovani* samovolne... celý příspěvek >
Choroba Rajčin, 21.5.2011 Obsahuje fotku
Vie mi niekto poradit? Na mladých paradajkach sa stáčajú výhonky. Aka choroba napadla moje paradajky(rajčiny)? A ako tomu zamedziť? Foto:
Husgvarna LC 48 E, 11.5.2011
Ja mam kosačku hq r 145 a koniec noža pripomina vrtuľu, sú tam dosť veľké lopatky. Tie robia taky prievan, že ked vyberiem koš a stojím za kosačkou tak je to ako na motorke. Vždy plne natlačia koš trávou až ho je problem vysypať.
Baklažán - Lilek, 5.4.2011
:(..ja bývam v byte vo Zvolene, ale pochádzam z východu a tam mám záhradu, do ktorej sa chystám všetko vysadiť... potom sa už o to stará mama, alebo svokor... či presnejšie nestará... no čo už, možno aj ja budem mať niekedy skleník a budem sa tam... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 1.4.2011
Mne sa raky do rybníka nasťahovali sami z blízkeho potoka. Potok je vzdialený cca 50 metrov a medzi potokom a rybníkom je príroda. Dvoch som ulovil pri výlove a jedného počas daždivých dní asi 10 metrov od rybníka. Pavol
DSK 317, 18.2.2011
Mám problém z prevodovky na vari DSK 317 mi kvapka olej pri vyvode z prevodovky kde nasada medzikus chcem sa spýtať ci je tam len nejake plstene tesnenie alebo aj nejake ine ak by ste niekto vedel aj rozmer tesnenia velmi by mi to pomohlo... celý příspěvek >
Karosia, 28.1.2011
O HARLAYNE sa píše že má zvýšenú odolnosť na šárku, myslím že tú KURESIU tiež treba preveriť či je naozaj rezistent, to zistíme až po dlhšej dobe.Fero
Doma dělané filtrace, 26.12.2010
Tych filtrov je viacej.. v diskusii je to rozoberane a na fore toho najdete vela. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Mne osobne sa paci screenmatic, ale uz trocha menej jeho cena :-) Takze som sa rozhodol pre mikrosito ako predfilter a potom nejake sudy... celý příspěvek >
Iseky tx1500, Yanmar ym1100, 10.9.2010
Dobry den. Chcem sa opytat, ci mate niekto skusenosti s tymito, alebo im podobnymi japonskymi strojmi. Chcel by som nejakym,,japoncom,,nahradit agzat, hlavne pri orbe.Dakujem.
Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 31.8.2010
Ďakujem Vám pán Milan za odpoveď, pomohli ste mi, ja mám BERGERON a prvý rok KIOTO. Fero
Paradajky - Rajčata - opelenie, 21.6.2010
aj ja stále behám na balkón... pochádzam z dediny a bol som zvyknutý tráviť chvíle v záhrade... teraz z pracovných dôvodov bývam v meste a tak som odkázaný na balkón...:)))..ale aj tam sa dá, aj keď je tam žalostne málo miesta...
Kosacka, 23.5.2010
Planujem kupu motorovej kosacky. Bude bezna motorova kosacka s vykonom 5-6HP schopna pokosit aj zhruba polmetrovu travu? Za vase nazory vam vopred dakujem.
Zmeniť otáčky vyžínača stihl, 24.4.2010
Ahojte. Kúpil som vyžínač stihl fs 40 a kamarát ma husqvarnu. Husqvarna ma opačné otáčky ako stihl a lepšie sa stým kosí. Poradil mi, aby som si dal prehodiť fázu na motore. Neviete koľko to tak môže stáť?
Žloutnutí listů u rajčat, 14.4.2010
prihnojil som ich kristalonom start, ale tie zazltnute listky im aj tak odpadli...:(...ostali im iba dva vrchne listky...
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 15.3.2010
na ľavo od volantu tk-cka sa nachádza páka ktorá má tri polohy, myslím, že to má niečo spoločné s náhonom a prenosom hnacej sily na kolesá, mne to ťahá na všetky štyri kolesá, ťah je neuveriteľne silný na to aký je tk-cko malý stroj, pre orientáciu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika