Příspěvky uživatele - 245.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky - žloutnutí plodů, 13.7.2010
dobrý den mám okurky -porost bez závad, ale vyrostou malé plody a púotom zežloutnou a upadnou, listy jsou zelené bez poškození-prosím radu co by to mohlo být
Zalamování okurek, 23.6.2010
salátové okurky rostou jen na jednom výhonu (hlavním tzn.všechny jako u rajčat
Zalamování okurek, 23.6.2010
který výhon prič a prič a prič aby nezbylo nyč pane franto ze zahrady rovnou do školy šup a vylamují se postrranní výhonky
Jaký postřik, 28.5.2010
vylouhovaný tabák -je to výborná věc
Je možné ještě zasít ředkvičky?, 28.5.2010
je to možné, ale musíte se kouknou na sáček-jsou totiž druhy ředkviček, které se mohou sít a některé ne (už si nepamatuji názvy) ale na sáčku je napsán měsíc červen
První vlastní výsev rajčat, 12.3.2010
co platí u paprik???-že se výsazují po dvou-tak to je pěkná blb.. to se dělalo kdysy a jen proto aby se sprášily a vy poznáte na paprice samčí a samičí rostlinu???
Česnek teď na jaře?, 12.3.2010
no a co že jste z Prahe to tam nemate markety nebo tržnice??? satba může býz jaká koli nemuusí být ranna hlavně nekupovat česnek nakládaný
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 11.3.2010
teplota semenum paprik by neměla vadit-já je měl na balkoně od podimka až po únor a ted jsem je zasel a jaké mám pěkné rostlinky
Pěstování ředkviček, 11.3.2010
ano souhlásím taky si myslím že ředkvičky se špatně sází -i když jsem to nikdy neviděl já ředkvičky seju zvířata se také nepěstují ale chovají-to je to samé 
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 11.3.2010
Zbytečný přepichovat 3X- někde slyšely a hurááá chytrý bez toho 3x přepíchat by to asi nerostlo co
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 16.9.2009
českej paličák
Množení muškátů, 1.9.2009
substrát na muškáty nebo na množení + růstový stimulátor (lepší je práškový) uříznout pod kolínkem kolínkko rozříznout podélně cca 1cm namočit do stimulátoru a píchnou do substrátu, řízek musí být ten zelený mladý a otrhat z něj listy ponechatr jen... celý příspěvek >
Drevo na údenie, 1.9.2009
i agát je dobrý na uzení
Merunka letní řez, 3.8.2009
děkuji za odpoved-rezala ale na jare -tam je ta chyba
Řez rybíz stromkový, 3.8.2009
dá mi někdo radu zda ted řez rybízu a josty je vhodný a jak řezak (jak důkladně) vím že to tu je ale nemůžu to tu přesně pochopit (od každého je tu něco) díky Věra K
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika