Příspěvky uživatele - 43.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr FD-3, 19.1.2009
Dobrý večer. Mám také zájem o koupi bubnové sekačky. Rozhodl jsem se pro Dakr. Problém je v tom že, se nemohu rozhodnout pro Panter FD-2 nebo Panter FD-3. Do budoucna si chci pořídit i něco na orání a zpracování půdy. Jenže FD-3 má vyšší cenu a ani... celý příspěvek >
4 X 4 proti malotraktoru, 3.1.2009
Přístě nebudu děkovat jmenovitě, protože i 34.194 se zůčastnil diskuse.
4 X 4 proti malotraktoru, 3.1.2009
Děkuji 4.108, 216.7 a 120.31 za snahu poradit. Každá rada dobrá. Už jsem si udělal představu. Nejlepší asi bude terénní auto které odveze potřebné nářadí na vozíku. S pozdravem JAN
4 X 4 proti malotraktoru, 2.1.2009
Já jsem uvažoval podobně. Sekačku, seno či dřevo bych mohl odvézt na vozíku. Jen jsem si říkal, zda by se dalo s autem i orat.  JAN
4 X 4 proti malotraktoru, 2.1.2009
 Dobrý den. Rád bych znal Váš názor na tuto naivní otázku. Máme cca 2 ha louky a 1 ha lesa. Asi před 15 lety jsem to nechal vše ležet ladem, ale trápí mě černé svědomí, kdykoliv na tyto pozemky zajedu. Louka zaneřáděná náletem a v lesíku... celý příspěvek >
Můžu ještě sadit?, 28.11.2008
Dobrý večer. Prosím, chtěl bych poradit, zda mohu ještě v tuto dobu nasadit cibulky květin. Na jaře jsem založil skalku a osázel jí některými trvalkami a dřevinami. Jaksi jsem pozapomněl na cibuloviny. Botanické tulipány, krokusy,... celý příspěvek >
bohyška, 2.9.2008
Bohužel neporadím, ale mám stejný problém. Také čekám na nějakou radu.
Je možné v této roční době ještě nasadit brambory?, 7.8.2008
Budu určitě vypadat za blbce, ale ty brambory musí být asi starší a s klíčkama, nebo mohu použít ty nové co vykopu? Děkuji Jan.
Je možné v této roční době ještě nasadit brambory?, 6.8.2008
Díky za odpověď.  Jan
Konvalinka a skalka, 24.4.2008
Dobrý večer. Zakládám před barákem na veřejném prostranství skalku. Zatím tam chci nasadit přebytky z manželčiného rabátka které máme na zahrádce. Nejsem si ale jistý, jestli nebudu sousedům za blázna když tam přesadím i konvalinky. V žádné... celý příspěvek >
parezy, 7.12.2007
Dobrý den. Nechci zakládat nové téma, když se chci zeptat na pařez. Mě se jedná o pařezy vrby. Já jsem vrby podřezal, ale pařezy bych chtěl nechat na místě  a použít jako základ takové přírodní skalky. Jak to udělat, aby pařezy... celý příspěvek >
Plíseň a česnek, 12.11.2007
Dobrý večer. Prosím o radu. Je možné před sadbou česneku použít hypermangan? Budu teprve nyní sadit česnek a vzhledem k tomu, že to bude jen pár kusů, nechce se mě kupovat poměrně drahý protiplísňový přípravek. Nejsem zas tak hrozný... celý příspěvek >
Marlí kořen, 4.9.2007
Dobrý den. Prosím, kde bych mohl sehnat informace o pěstování této rostliny. Předem děkuji.
Kuprikol, 16.7.2007
Dobrý den. Dneska jsem postřikoval proti plísni rajčata, brambory a okurky. Vůbec mě nedošlo, že vlastně okurky i rajčata budou za chvíli ke konzumu. Zároveň mě trochu uteklo na nať cibule, ale i kopr. Protože nat´cibule používáme do... celý příspěvek >
Orlíček, 19.4.2007
Zkušenosti s tím nemám, ale vůbec bych se toho nebál. Je to krásná květina a kdyby nastali problémy tak to zrušíte. Já jsem zadavatel a loni jsem si semínka nasbíral na louce. Už se těším jak se to ujme. Ať se daří.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika