Příspěvky uživatele - 183.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pořízení kozy, 13.2.2011
No, kozy jsme nechovali ani nemáme, ale podle toho, co vidím u souseda - pokud máte na pozemku stromy, podaří se je kozám (pokud nebudou uvázané) totálně zlikvidovat. Dojit budete kozu jen v případě, že bude mít kůzlata nebo si po kůzlatech kozu... celý příspěvek >
Wagenerovo, Zvonkove, Parkerovo, Gustavovo trvanlive, 12.2.2011
O odrůdách Wagenerova a Zvonkové zde byly již docela rozsáhlé diskuze, zadejte si do vyhledávače vlevo.
Pěstování rajčat na síti, 11.2.2011
Dobrý den, na provázku pěstuji rajčata ve skleníku. Jeden rok jsem měla na provázkách - dvojmo, po 20 cm udělané suky, rajčaty jsem prostrkovala - venku, pod kostrukcí bývalého foliáku, nahoře byly provázky uvázány na konstrukci. Jde to, pohupování... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 10.2.2011
Paní Lído . Elena
Aká je to odroda, 10.2.2011
Budu zase mimo, ale nevadí - Florina, Karmína? Zkuste se podívat do databáze odrůd ovocných plodin, třeba něco objevíte. Elena
Hnojení broskvoní, 10.2.2011
S čerstvým opatrně, zvláště na mladé stromky. E
Co je to za květinu?, 10.2.2011
Pravděpodobně Dracaena fragrans. Elena
Sloní ucho ze semene, 9.2.2011
Dobrý večer, podle odpovědi na podobný dotaz v "Pokojovérostliny.cz", zaset co nejrychleji po dozrání semena na povrch substrátu, jemně zasypat pískem. Elena
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 9.2.2011
Dobrý večer, pročtěte si příspěvky nad Vámi. Je to lebeda zahradní červená, údajně odpuzuje krtky - taky v to věřím a mívám jich na zahradě několik, listy se dají použít i jako zelenina na salát, to jsem nezkoušela. Zelená forma této lebedy se... celý příspěvek >
Ibišek ze semínka, 9.2.2011
Dobrý den Mirku, vzhledem k tomu, že se pod našimi syrskými ibišky většinou objevují i semenáčky, domnívám se, že asi nebude problém už nyní zaset ven. Při zasetí doma to uspíšíte, budete po zmrzlých sázet větší, odrostejší. Elena
Poraďte s Camelií, 9.2.2011
Teplota je příliš vysoká, potřabuje na zdárné vykvetení tak max. kolem 10. Elena
Mrazuvzdorný muškát, 8.2.2011
Dobrý den, docela by mne zajímalo, a určitě nejen mne, jak dopadl na podzim mrazuvzdorný muškát a jaké jsou téměř po roce zkušenosti s jeho pěstováním. Díky za info. Elena
Dobri susedia, 8.2.2011
Kdo by to chtěl opravdu "studovat" doporučuji knihy L. Rioteové: Mrkev miluje rajčata, Růže milují česnek, příp. J. Paugnerrová J. Lunární lexikon. Alespoň z těch, co znám. Elena
Vzdalenost ruznych druhu dyni, 8.2.2011
Dobrý den, nejen tykvovité jsou jako holky z E 55, také fazole by neměly být moc blízko. Pokud budete pěstovat dýně, aby semeno bylo použitelné pro příští rok, podle "dýňový svět" je min. vzdálenost 800 m. Neviděla bych to tak černě, např.... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 8.2.2011
Dobrý den, je to pilea pepřincovitá - pilea peperomioides- pochází z jihozápadní Číny, je prý nenáročná, snese i občasné zanedbání, při dobré péči bude mít mnoho lesklých a tmavozelených listů, má ráda světlé stanoviště, slunce mírné, teplo, ne suchý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika