Příspěvky uživatele - 127.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haemanthus - množení ze semen, 27.12.2010
Když odkvete krvokvět, zustanou tam takové malé cibulky(semena?). Je možno jej takto množit? Pokud ano, kdy nasadit a jak zalévat a jak ptotm pokračovat?
Výběr motorové pily, 9.12.2010
Partner je sice vyráběn Elektroluxem, distribuován Husqvarnou, ale už to není ta 351 jako před desíti lety. Dnes má obsah motoru 46ccm a výkon 1.1? A na krabici je nápsáno made in P.R.C. a to je kde? Obávám se daleko od toho původního 351 vyráběného... celý příspěvek >
Zivy plot z kdoulone, 19.9.2010
Zdravim vas, chci si zalozit zivy husty plot z kdoulone.Ma nekdo zkusenosti jak namnozit sazenice a jak strihat, aby bohate kvetl? dekuji Tomas
Jakou sekačku?, 17.9.2010
Sekačky Honda tolik neznám. Jestli je ale testují a vyvyjí tak jak udávají, někde sem v jejicch prospektu našel, že když je vyvýjí tak je dlouhodobě testují ještě se zátěží snad 25kg? Pravda taky používají plastových skeletů. Dobrý nápad. Stigu taky... celý příspěvek >
Lesni mravenci, 27.6.2010
zatim nepozoruji, ze by si vsimali jahod nebo jinak byli na zavadu takze s nimi zatim nic nepodnikam. Jakym zpusobem Vam skodi ty maly mravenci? Josef
Jak dál s tulipány, 31.5.2010
Listy vadnou zežloutnou já je ustřihnu nůžkami a sázím kytičky -letničky. Záleží na Vás zda budete cibulky koncem června vyndavat -pak si označte místa, abyste je snadno našla a v září je opět sázet na záhon, nebo je tam necháte.
Ovocné keře a mulčovací kůra, 31.5.2010
Rozhodně je ale lepší dát pod mulč textilii, ta zabrání prorůstání plevelů a ty, co se uchytí v mulči, lehce posbíráte. Mulč.kůra v jahodách - udržuje dost vlhkost, ale mně pak i více plesnivěly, proto dávám jen černou textilii bez kůry.
Zaplevelení růže svraskalé, 20.5.2010
Děkuji za informaci a zároveň se tedy tazatelce omlouvám, o registraci Casoronu jsem neměla tušení, tak to abych ještě rychle něco sehnala, aspoń na příští rok. Na růže a maliny je opravdu ideální, pod sadovými růžemi se plevel jinak moc likvidovat... celý příspěvek >
Kdy začíná kvést sléz prérijní?, 19.5.2010
Mám sléz prérijní v záhonku a kvete každým rokem, ale až později, zatím mi jen roste, na květ se ještě nechystá, tak vyčkejte, vždyť je vlastně ještě jaro.
Škůdce na modřínu, 19.5.2010
Každý rok používám Sumition Super - koncentrace 0,1% / 2x postřik po 14dnech/, je to účinné. O víkendu jsem je tam zase taky objevila, tak se pustím do likvidace.
Narcis s květy bledule?, 19.5.2010 Obsahuje fotku
Přikládám snímeček posledních rostlinek, co ještě neodkvetly, resp.ještě byly pěkné natolik, že je manžel neposekal.
Katalpa - olistění?, 11.5.2010
Tak hlásím probouzení katalpy v mraz.kotlině. Na podzim vysazené 3 katalpy /cca 80cm vysoké/ už začínají nalévat pupeny. Katalpa, kterou mám 3roky a loni narostly výhony do 1,8m, je živá, ale zatím ještě spí.
PH půdy, 9.4.2010
Myslím, že je dnes snazší sehnat pH metr než lakmusový papírek.
Břečťan - dobrý či špatný nápad?, 28.3.2010
Já si myslím, že ho ty kozy sežerou! Oni si ho vytáhnou i z Vaší zahrady.
Japonský malotraktor Kubota, 9.2.2010
Chcete se dozvědět jak je Vaše Kubota přibližně stará (mladá)? Odkaz na stránky v angličtině je zde. Nejstarší rok jsem tam našel 1969!
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika