Příspěvky uživatele - 4.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zaklady pestovani, pestovani v pokoji, 10.10.2008
... třeba klíčovou dírkou...
Dotaz na rozbor lihu, 25.12.2007
rozbor metanolu se samozřejmě dělá a nemyslím si, že tím nutně přiznáte černou výrobu (ono to asi laboratoři stejně bude vuřt). Je tady jiný problém - v dnešní době to bude chromatografický rozbor a je otázka, zda pro vás znalost obsahu metanolu má... celý příspěvek >
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 21.4.2007
Máte pravdu, Vámi uváděná sekačka Dolmar vypadá opravdu robustně a má výkon. Navíc to podle všeho patří pod Makitu. Takže má úvaha by byla následující : sekačka Dolmar PM 5365 S3 Pro doplněná některým modelem řady Brillencio od Brillu nebo některým z... celý příspěvek >
nektarinky, 11.4.2007
Mám na zahrádce tříletou nektarinku Tenu. V loni byla napadena kadeřavostí tak, že jsem myslel, že je po ní. Odstranil jsem všechny napadené listy a na stromě prakticky nic nezůstalo. Strom se s tím však velmi dobře vypořádal a na konci léta bych už... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika