Příspěvky uživatele - 118.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotaktory Jinma, 13.2.2010
Z mého předešlého příspěvku je zřejmé, za kolik se dá tento traktor pořídit. Tudíž poměr mezi vynaloženými prostředky a užitnou hodnotou taky. Samozřejmě, že se na každém výrobku dají najít chyby. Ty však může setřít zručnost, dovednost a technické... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 11.2.2010
Kdo využívá tento malotraktor pro práci běžně na poli - v terénu, tak synchronizovaná převodovka, je tak trochu luxus a také možný zdroj poruch. Sice Donfengů a traktorů LZ, ale zato v některých ohledech lépe vybavených. Motory jsou... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 5.2.2010
Objednal a dovezl jsem si Jinmu 254 individuelně přímo od výrobce(v srpnu 2009). Traktor přišel za 3 měsíce do Hamburku složený v bedně. Samozřejmě, že se dají objednat Vámi uvedené typy, ale záleží na tom, co od traktoru očekáváte. Já jsem maximálně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika