Příspěvky uživatele - 58.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co jsem si to zasadil?, 10.10.2010
Opravuji překlep šídlatkou má být křídlatkou. pH
Co jsem si to zasadil?, 10.10.2010
To je právě ten problém.Některé cizí invazivní rostliny se líbí včeličkám, tak hned se najde nějaký milovník přírody a začne tyto druhy vysazovat.Tak to bylo i s bolševníkem i když ten se včeličkám se nijak zvlášť nelíbí.Přesto byl jeho výsev... celý příspěvek >
Co to může být?, 8.10.2010
Je to nádherný obrázek Satanova údu, neboť jeho úd je šupinovitý a jeho semeno chladné, jak vypovídaly čarodějnice na mučení.Jinak je to opravdu magnólie, ale budou tam asi jenom 2 semena, zbytek šištice vypadá hluchý a podle barvy by to mohla být... celý příspěvek >
Množení a řízkování tůjí, 8.10.2010
Samozřejmě do kořenáčů můžete sazenice přesázet, ale nevím, jak dopadnou ve sklepě.Muselo by tam být hodně studeno a světlo, pokud nemáte zahradu, třeba balkón?Nebo máte se sazenicemi nějaké plány, kam je dát?  pH
Rododendron, 29.9.2010
Ať děláte, co děláte, nikdy z rododendronu jehličnan neuděláte pH
Nejzdravější ovoce na světě roste dobře i u nás, 27.9.2010
Pojem nejzdravější ovoce je trochu zavádějící.Můžeme tím myslet jeho účinek, nebo význam ve výživě, ale také jeho kvalitu a zdravotní stav ve smyslu čerstvá jahoda je zdravější, než nahnilý banán... K tomu vitaminu C - kyselině askorbové- všeho moc... celý příspěvek >
Název keře?, 9.9.2010
Tady je nutné spojit 2 příspěvky a je to úplné, tedy pustoryl, třezalka a tavolník. pH
Název keře?, 8.9.2010
Obr.č.1 je pustoryl a č.3 tavolník význačný. pH
Rozšírená burina, 5.9.2010
Tak je nejvyšší čas. pH
Rozšírená burina, 4.9.2010
Podle popisu to vypadá na mléč rolní, ale to bohužel není jednoletka, ale vytrvalý plevel, který dokáže zaplevelit velkou plochu.Naštěstí je velmi citlivý na totální herbicidy a také na herbicidy proti dvouděložným rostlinám. pH
Přísavník, 2.9.2010 Obsahuje fotku
Jak píše Josef, ten Engelman se docela dobře přichytává a je poněkud odolnější, než P. tricuspidata.Pokusím se ukázat oba na celkem hladké zdi pro názornost.Mám oba vedle sebe, tak to mohu porovnat.U odrůd P. quinquefolia je problém v mohutnosti... celý příspěvek >
Pomůže mi někdo?, 28.8.2010
Píše se to tradescantia virginiana a pod tím názvem se to najde. pH
Co mi to vlastně roste?, 23.8.2010
Ta otázka mi spíš připadá jako test inteligence.Podle těch obrázků bych hádal, že se jedná o tamaryšek, ale ten nepatří ani mezi jehličnany, ba ani mezi konifery a měl by kvést růžově, pokud ho nebudete pořád mordovat.Chcete-li se ho zbavit, natřete... celý příspěvek >
Množení a řízkování tůjí, 21.8.2010
Pokud mají řízky kořeny, opatrně je vyzvedněte z písku a zaškolkujte na záhon.Počkejte raději na zatažený, nebo deštivý den.Do zimy zakoření a příští rok budete mít pěkné zazenice.Ostatní řízky občas kontrolujte a jakmile pustí kořínky, opět je... celý příspěvek >
Bolševník, 2.8.2010
Pokud je jen jedna rostlina, je možné jí třeba vykopat, ale včas, než vykvete.Jinak je snadné tento plevel hubit totálními herbicidy, ale je dobré začít včas - duben, květen,protože pak máte možnost případně zákrok zopakovat.Pokud jsou již zralá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika