Příspěvky uživatele - 201.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac, 10.2.2010
Kupte jsi husku bude dobře sloužit jako me nejakou slabši zalezi naco ji potrebujete ja jsem spokojen mam tu nejslabsi zatim staci narezala toho dost.
Bubnova sekacka jikov, 10.2.2010
Tak to je uplne super diky.
Bubnova sekacka jikov, 10.2.2010
To by bylo fajn.Ješte lepši jestli je servis v Benesove nebo Trebon abych to mel s chalupy pri ruce.
Bubnova sekacka jikov, 9.2.2010
Dobrý den.Předem děkuji za radu.Při startování jse nerostoči bubny ono totiž nejde jak jsem prva psal natáhnout šnurou a seká se.Skoušel jsem to bez svíčky to lehce šlo, ale stále nic jen to v tom bublalo a nic.Jedině mě potom... celý příspěvek >
Bubnova sekacka jikov, 5.2.2010
To jsem skoušel pootočit svíčkou a nic. Jeto bdr tušim 700 rok vyrob 93 papiry bohužel od ni nemam.
Bubnova sekacka jikov, 4.2.2010
Potřeboval bych poradit jak jsem již psal mam dvou bubnovku motor jikov rok 93.Jednou jsem ji pujcil a od te doby nefunguje. A to tak, že když ji chci tu šnuru natahnout tak to jde steška a to kolecko se nechce roztacet ... celý příspěvek >
Multicara 25 / spojkove lanko, 29.1.2010
Zdravím. Záleží kde toto lanko kupujete.Já problem zatím nemám.Jak je to se zimním přezutím to nevím jezdím na normálních pneumatikách.Jarda
Multicara 25 / spojkove lanko, 26.1.2010
Dobry den chtel bych se zeptat jesli ma nekdo take tento typ multicary.Drive jsem mel spojkove lanko vydrželo me 20 let.Sehnal jsem nove a měl jsem ani ne tri mesice a utrhlo se, už několikrat čím to asi je.Dělají jse pro multicary... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika