Příspěvky uživatele - 92.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení po zasetí, 10.5.2010
Až Vám začne houstnout před očima :-)) Pokud máte půdu kvalitní a dobře připravenou, tak bych hnojil nejdříve po 3 sečení.  Martin
Dvě odrůdy naštěpované na jednom stromku, 10.5.2010
Konference Vás nezklame, je to výborná podzimní klasika. Hodí se na křížaly, zavařování i okamžitou spotřebu (po odležení). Budete spokojena. Martin
Konev Fiskars, 10.5.2010
Nářadí Fiskars je v pohodě, používám sekyry, pilku a nůžky. Naprostá spokojenost. Konev by mě ale nenapadlo koupit. Martin
Hrozí ještě nyní něco meruňce?, 10.5.2010
...přízemní mrazíky, kroupy...
Hrozí ještě nyní něco meruňce?, 10.5.2010
Monilióza, hryzci, mrtvice, mšice, vosy, neodborná péče, vysoká spodní voda, těžká půda, přehnojení dusíkem... Martin
Hnojení po zasetí, 10.5.2010
Záleží, jestli ten trávník chcete spálit. Pokud ano, tak hnojte. Já bych nehnojil... Martin
Rajčata a papriky jsou venku, 9.5.2010
Rajčata jsem taky včera dal ven, kelímky od velikých jogurtů jim byly evidentně malé. Martin
Stříhání borůvek, 9.5.2010
Díky za kompletní informaci o způsobu pěstování kanadských borůvek.
Fazole becovky, 9.5.2010
U nás v okolí Frýdku - Místku se tomu taky říká becoky . Pěstujeme dlouhodobě bílofialovou mutaci... Čas od času se ale vynoří nové barvy. Martin
Zkroucené listy růží, 9.5.2010
Zkuste rozvinout lístek a tam určitě škůdce najdete - mšice. Martin
Ako zachranit strom merunky?, 9.5.2010
Tazatel bude asi z "teplých krajů", u nás na SM by meruňka v obdobném zdravotním stavu prošla před 10 lety komínem... Postupoval bych dle rad Ferdy - seříznout levý "terminál", ošetřit ránu, modlit se a na podzim vysadit nový... celý příspěvek >
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 9.5.2010
Pouze mechanicky , nikoli chemicky. Martin
Prorůstání živého plotu k sousedům, 9.5.2010
Nechte plot plotem do doby, než se sousedem najdete společnou řeč. U nás bývá dobrým zvykem, že jeden plot postaví (v hranici pozemku) a druhý soused ho udržuje.  Ve Vašem případě vy budete muset stříhat na jeho pozemku, on zase natírat na... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 9.5.2010
Doporučuji Vám zakoupit předpěstované sazenice třeba na trhu. Výsevem v květnu ztratíte drahocenný čas a ekonomika (koupit semana za 30 Kč) taky nevypadá dobře. Na trhu jsem viděl sazenice za 15 Kč. Martin
Volně vedená meruňka, 9.5.2010
Hlavně v požadavcích na půdu a stanoviště. Broskvím nevadí těžké humózní půdy a poradí si i s vyšší spodní vodou. Meruňka zase vyžaduje vzdušné půdy a větší sucho. Takže když máte vedle meruňky prosperující broskev, tak to neznamená, že meruňka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika