Příspěvky uživatele - 170.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostlina, která pomáhá astmatikům, 15.10.2008
Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli mužou mít pokojové rostliny v ložnici vliv na unavu.Zdá se mě že poslední dobou co s chladnějším počasím větráme méně jsme s manželkou víc unavení.Chtěl bych se taky zeptat jestli je dobré v ložnici nějaké... celý příspěvek >
nektarinky, 8.5.2007
Děkuji tak teda budu opakovat. A  kdyby náhodou jaká je tam prosím vás časová lhůta (ochranná) před deštěm? Děkuji
nektarinky, 8.5.2007
Dobrý den. Chci se zeptat postříkalsem nektarinku proti mšicím (CALYPSO 480SC) a asi za cca 5 min byla silná přehánka. Musím postřik opakovat?
nektarinky, 8.4.2007
Děkuji za radu, vyzkouším hnojiva i otrhávání listů. No a příště si pohlídám termíny postřiků.
nektarinky, 7.4.2007
Děkuji.Chci se zeptat jestli se to da ještě nejak ochránit nebo letos už to nechat tak?Není třeba alespon nějaká zalivka na posílení aby to ten strom přežil ve zdraví?
nektarinky, 7.4.2007
Dobrý den.před dvěma roky sem koupil nektarinku na zkoušku a chytla se. Bohužel mám problém s kadeřavostí před loni neměla loni už ano.Zapoměl jsem ji letos postříkat.Dá se to ještě postříkat když kvete?Dekuji za odpověd Pavel
Kadeřavost, co s ní?, 3.4.2007
Dobrý den mam nektarinku a má taky kadeřavost. je druhým rokem zasazena.Začíná kvést můžu to ještě něčím ošetřit nebo už je pozdě.Děkuji Pavelb
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika