Příspěvky uživatele - 82.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže a sníh, 15.2.2010
Já právě taky sázela růže od Pelců koncem října a doufám, že než začlo pořádně, mrznout že už byl nějaký kořínek navíc, jinak mě klepne, čekala jsme na ně půl roku, přeci jen začlo hodně mrznout až v lednu.Teď jsou krásně zakryté sněhovou peřinou.Tak... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 15.2.2010
Pikýruji určitě s měkým-pardon.
Semena ze zahraničí, 15.2.2010
Tak já sázím a pykýruji jako divá. Ale... pokud mohu posoudit, tak na 1.místě je osivo SEMO, trvanlivost letos koupené sadby je do roku 2012 což u NOhel G, je vždy jen do Ledna 2010.Osivo z NDR je takové pomalé a klíčivost tak 60-70%.Semo má bych... celý příspěvek >
Rajčata vzhůru nohama, 10.2.2010
Tak to je tedy dobrýto musím letos vyzkoušet. Třeba to může řešit i nedostatek místa, nebo jen tak legrácka na okořenění zahrádkářské sezony, která je taaak krátká .
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 3.2.2010
Tak konečně už něco leze, úplněk udělal asi své. Dnes jsem zkusila dle pana Mirka ty jahůdky. Agroperlit mě zatím nějak nenadchnul, musela jsem znova vysít do kelímků bez otvorů a perlit pořádně promáčet třeba jsme jen nedočkavá.Možná je chyba, že... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 29.1.2010
Zanet-Jo zahrada je posilovna i na duši. Moje dítě zase vloni když jsem třeba dělala truhlíky tak to vytáhla i s kořenem, přiběhla za mnou a povídá..maminko kytičky,,, to samé s rajskýma atd.Co vidí to sní na zahradě, musím si dávat bacha jaký kupuju... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 29.1.2010
Ema.já mám semínka z německa, píší že jich tam má být 10ks, ale jejich tam určitě víc,,jen tedy se mi zdá, že nějak nelezou tedy nelezou ani ta z ČR, tahám to očima asi 100x denně :-D
Růže a sníh, 25.1.2010
Přesně, pokud není růže čerstvě vysazená, nebo nemá zbytečně mnoho mladých výhonů po nesprávném podzimním řezu, tak jí nic nehrozí.Te´d s tím stejně nic nenaděláte.Ruže je někdy veliký nezmar. Sníh a mráz naopak dokáže zničit spustu škůdců.
Semena ze zahraničí, 25.1.2010
Mirku-pár melounků kolik máte cca metrů2 na pěstování zeleniny?
Semena ze zahraničí, 25.1.2010 Obsahuje fotku
No to čekání je někdy nepříjemné.Já měla semínak do týdne doma, což je paráda.
Semena ze zahraničí, 25.1.2010
Tak já mám v chalupě ajiž i v perlitu pár německých semínek.odrůdy Tomaten Goldita, Green Bell pepper, Pol robson, Black chery.
Semena ze zahraničí, 25.1.2010
Mirku, díky jste
Semena ze zahraničí, 25.1.2010
Mirku, sázím poprvé do Agroperlitu, je normální, že se mi zdá i po zalití že je to suché?mám too nějak prolévat nebo si to nasákne vodu samo z toho co proteklo do misky pod tím?Díky za radu
Semena ze zahraničí, 24.1.2010
To jim v tom Rusku hezky vymrznou slimáci, háďátka atd,
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 24.1.2010
Nohel Garden má asi 3km, v pondělí se tam vydám. Já se snad pustím i do těch paprik.Vloni něco bylo, ale říkala jsem si že na ně už vy,,,Vedle jsme četla o melounech-mám zas brouka v hlavě.To abych zryla a zvětšila užitkovu část zahrady,,,,a to jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika