Příspěvky uživatele - 54.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hosta - kultivary, 11.2.2008
Aj ja som prepadla kráse funkií a tak si už niekoľko sezón rozširujem svoju zbierku. Na pestovanie sú nenáročné, podmienkou je polotieň a vlhko, ale to už tu bolo spomínané. Asi dva roky mám aj Frances Wiliams, takže trs je ešte "malý", ale je v... celý příspěvek >
Traktorova Kosacka na 60 arov, 8.2.2008
Pani dakujem za nazory este teda poradte co kupit? Znacka a typ atd :) merci
Traktorova Kosacka na 60 arov, 5.2.2008
Prosim poradtem odporucte typ a model zahradneho traktora na kosenie 60 arov, rovinaty teren, samozrejme v medziach rozmumnych investicii. Velka vdaka. Nejaka skusenost s tymto strojom ? Husqvarna 180XP,motor Kawasaki 18HP/dvojvalec/,záber... celý příspěvek >
Slivoň Bluefre, 11.10.2007
Približne 10 rokov som bol s touto odrodou maximálne spokojný. Radosť z nej trošku kalila neúplne oddeliteľná kôstka a sklon k vyhoľovaniu koruny , ale pre úrodnosť, chuť, vzhľad a veľkosť plodov budila obdiv na každoročnej miestnej výstave... celý příspěvek >
křovinořez, 4.6.2007
Kde ste nabrali tych 2,3 kW, vyrobca uvadza 2,2 kW. Ako Kawasaki, tak aj Marunaka. Racte si to na oficialnych weboch vyrobcov pozriet. Predajcovia maju to co im  Garland  uvedie  k stroju.Takze este raz , v CR u Marunaky ma krovinorez... celý příspěvek >
křovinořez, 3.6.2007
Pan Novak, cesi ano 3 HP,ale ti co maju nato najvacsie opravnenie,zastupenie Kawasaki, a nie ti ktori dovazaju Marunaku.Je to nepochopitelne,ked na webe /japonskom/ Marunaky vyrobca  uvedie 3 HP a vy co si to prepocitavate po svojom,uvadzate... celý příspěvek >
křovinořez, 3.6.2007
Viz http://www.kawasaki.cz/index.php?nid=3819&lid=CZ&oid=467171
křovinořez, 3.6.2007
Pane Novaku, ozvali ste sa aj do Kawasaki, ze to zle prepocitaju?
křovinořez, 2.6.2007
Kawasaki 48 ccm ma na celom svete 3HP, dokonca aj na webe Marunaky, ale po prichode do CR nabral na sile a tu uz ma 3,1HP.
Zahradní traktor, 1.6.2007
Honda nema ziadnu vybavu, ak vam to postacuje, tak dobre.Ja by som aspon tu prevodovku..., hydro, to je predsa dnes standard. Nic za vela penazi.PRIEMER NOŽA KOSAČKY (v cm) :  92 TYP MOTORA :  GCV520 NOMINÁLNY VÝKON... celý příspěvek >
Strunova sekacka - jakou, 23.5.2007
tu mozete vidiet Stihl FS 38 na obrazku http://werkzeug-news.de/news6/09-stihl-china.html
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 17.5.2007
To je dobre ze ste to tu ukazali.Na vykrese je vidiet ze to co uvadza Marunaka na svojom letaku ako novinku - antivibracny system v puzdre spojky a uchyteni riadidiel na V28W/TH43 a nie na TH43DX,je v podstate tlmenie vystupu spojky vlozenym pruznym... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 17.5.2007
Pane xxx.xxx.48.24 asi sa moc nevyznate. Je rozdiel tlmenie vibracii a antivibracny system. Ked SOLO uvedie ze nema SOLO143 antivibracny system to neznamena ze nema prvky na tlmenie vibracii. Skuste si pozriet na dolmar.de popis ku krovinorezom.U... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 17.5.2007
Pane host ...212.22. Skuste mi poradit, asi sa vyznate, keby som na Slovensku kupil TH43DX cez hej.sk, co je obdoba kasa.cz,  aj ked za prehnanych  16.947,00 Sk,  kde a kolko je servisnych miest na Marunaku na Slovensku.Hladal som na... celý příspěvek >
Marunaka TH43 DX - chudá směs?, 16.5.2007
A v servise u dealera kde ste tento stroj kupili vam nevedia poradit.?Mozno budete mat casom viac problemov a oni su tam predsa specializovani na to co predavaju.Alebo co takto pozriet v navode? Nie je to tam?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika