Příspěvky uživatele - 146.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 28.1.2010
co se tyce tech seminek, tak nevim zda to je firmou ale s manzelem jsme se shodli, ze to spise obchody dali stare zasoby ze skladu, co jim zbyly treba z lonska a datum spotreby je jeste do konce toho roku a tak je prodavaji..a uz neobjednal treba... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 28.1.2010 Obsahuje fotku
tak ted jsem byla ve meste na nakup a svalne jsem se podivala na seminka a opravdu jsou tam tak nektere napsane a nedalo mi to a koupila jsem je a tak zde vkladam... no nekdy si myslim bud to je tak dobre nebo preklep,. zkusim a uvidim-.--
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 28.1.2010
tak to nevim jak to je, ale co bylo psano jsem tu vlozila a nekdy si myslim i o preklepech na obalech... jak rikam, ten kdo stim dela kazdy rok tak jde selskym rozumem a chudaci ti co zacinaji... bud to delaji podle navodu nebo tu vstupuji na diskuzi... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 28.1.2010 Obsahuje fotku
a to ze jsem napsala termin vysadby u rajcete tak to mel byt vysev... ja jsem to napsala spise nasi venkovskou hatmatilkou...No serioznost nevim , ja bych rekla ze o zkusenostech a selskym rozumem ale ti kteri stim teprve zacinaji to maji horsi
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 28.1.2010
az se mi dcerka zbudi tak vam to seskenuji a vlozim abych ji ted nebudila kopirovanim... je to na tom sacku napsano, tak bohuzel to tak pisu,... ale ja jsem spise drivejsi clovek a chci vsechno vysevat uz po novem roce... haha
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 28.1.2010
tak doma mam seminka Nohel garden a mam na rajceti Hana termin vysadby 3-4mesic a ven se muzou vysevat v dubnu je to pry poloranna odruda. A papriku Alexander vysev 4-5, je to ranna odruda.. tak asi pan na takove odrudy i jine a sadi podle obalu...... celý příspěvek >
Trvalky ze semen, které kvetou prvni rok, 28.1.2010
ja jsem mela za to ze kejkliřka je letnicka... a mate nekdo zkusenost s kokardou, protoze je trvalka napsana pry kvete az druhy rok a nekde jsem cetla ze se vice vyplati pestovat jako letnicka, tak ted nevim,, to by mela udajne kvest hned jeste ten... celý příspěvek >
Trvalky ze semen, které kvetou prvni rok, 28.1.2010
Ahojky, mam dotaz a nejsem sama.. rada mam letničky ale také trvalky ale potěšilo by mě, kdyby trvalka mi kvetla prvním rokem od výsevu. vím o par trvalkách. Pokud mate nějaké zkušenosti budu rada za informaci ať vím, co mam stihnout koupit za... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 27.1.2010
pane Mirku nic mi do toho neni ale jak se rika nikdy neni na nic pozde. vy treba vysevate drive z duvodu rychlejsi sklizne.ale ja bych treba take sazela seminka pozdeji a pak bych to treba mela ve vytapenych sklenicich nebo doma... copak clovek... celý příspěvek >
Sloní noha, 27.1.2010
ja si sloni nohy pestuji ze seminek, ale podcenila jsem teplotu a moje dvoulete sazenicky asi znicil mraz v letnim domku, prepocitala jsem se s teplotou tak zacnu znova... ale ty sazenice vyfotim a vlozim tu a snad se jeste spamatuji... ale jinak... celý příspěvek >
Pěstování banánovníku ze semene, 27.1.2010 Obsahuje fotku
ja nevim jak vy..ale ja jsem slysela a chystam se to zkusit, ze se muzou pestovat tech koncu z bananu... tak jestli neco vyleze tak vam tu napisu...
Jaké rostliny na živý plot?, 27.1.2010
ja doporucuji ptaci zob zeleny nebo zlaty..ale zeleny je takova klasika.. me se libi jak kvetou huste zive ploty zobu. a neni to prave klasika na venkov... moje babicka mela kolem 50 metru ptaciho zobu vysokeho priblizne 2m a neco... moc pekne sazeny... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 27.1.2010
to si dělám spíše o prázdninách až mi konci sezona a já si odeberu nové sazeničky, které jsou v kvetu a nebo už s malynkyma plodikama a takhle si je pak udržuji doma, já mam prostoru dost na semínka a tak je takto množit nemusím. i když mate pravdu... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 26.1.2010
Ja vysevam podle chuti, kdyz mam na to naladu tak delam pokusy, ale chce to misto a mnoho prostoru, kdyz to se mnozstvim seminek prezenete a pri prvnim pikyrovani je vam treba lito vyhodit zbytek malickych rostlinek-..A predevsim sazim vzdy o mesic... celý příspěvek >
Větve přesahující na sousední pozemek, 26.1.2010
protoze jsem ten barak uz mela davno vyhlidnuty a je to kousek od naseho domu a to byla podminka prodeje ze tak si to vyresime, ze stromy si nechaji oni a plot daji za ne... jinak je tam ten pozemek i stemi stromy, ale me to nevadi-to je kazdeho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika