Příspěvky uživatele - 20.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habr nebo buk?, 9.2.2012
Dobrý den, potřebuji poradit.Co je lepší na živí plot, buk nebo habr?
Jilm Sibiřský, 25.2.2011
Můžete mně poradit kdy a jak se řízkuje?
Jilm Sibiřský, 22.2.2011
Dobrý den, zajimalo by mně jak se dá namnožit Jilm Sibiřský. Jestli jenom ze semen, nebo to jde třeba i řízkováním?
Neznámá odruda, 5.1.2011
Dobrý den, potřebuji poradit. Mám na zahradě švestku ale nevím přesně co je to za odrudu. Můj otec říkal že je to jugoslávská švestka, to je to jediné co vím.Strom má velké plody. Prosím poradte.Děkuji
Tvarovat ořešák?, 1.11.2010
V jaké výšce mám teda ten prut zastřihnout, nebo se nestřihá vůbec a stromek udělá korunu sám. Potom ale může být až ve výšce např. 4m ale to já nechci.
Kdy zastřihnout ořešák, 28.10.2010
Dobrý den já bych potřeboval taky poradit. Když zastřihnu špičák ve výšce1,5 m  ,  aby začal tvořit korunu, tak ten kmen bude mít stále výšku 1,5 m.  nebo se bude délka kmenu prodlužovat. Případně o kolik?
Uchovávání roubu, 25.2.2010
Dobrý den, mohl by někdo poradit jak nebo kde se dají uchovávat rouby?Nešlo by je dát např. do mrazáku?           Tonda
Vari a radlice na sníh, 12.1.2010
Dobrý den, s tím bojlerem to je perfektní nápad. Děkuji za inspiraci.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 11.1.2010
Dobrý den, také mám doma TJčko a dozvěděl jsem se, že když s ní chci jet po silnici tak mimo dobrého technického stavu a zaplacené pojistky (což mám) musím mít kartičku, něco jako techničák. Nevíte prosím kde se dá sehnat když už se stroj... celý příspěvek >
Vari a radlice na sníh, 11.1.2010
Dobrý den, jsem majitelem jednoosého traktůrku VARI a jelikoš napadlo takové množství sněhu chci si koupit radlici na sníh. Máte s ní někdo zkušenosti, myslim si jestli se to nebude hrabat na tom sněhu.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 4.1.2010
Dobrý den, mám dotaz, když se na tjčko připojuje např. rotavátor nebo nějaké nářadí co je poháněno náhonem, tak se musí odšroubovat závěs... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 4.1.2010
Jestli mohu poprosit nejde to sem nějak vložit?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika