Příspěvky uživatele - 160.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc svestky Althanovy Renklódy?, 17.6.2011 Obsahuje fotku
Žádného červíka jsem tam nenašel, kroupy u nás nebyly a plody na stromě odchází náhodně, není to např.po větvích či shlukách plodů. Lze stromy nějak ošetřit? Žádného červíka jsem tam nenašel, kroupy u nás nebyly a plody na stromě odchází... celý příspěvek >
Nemoc svestky Althanovy Renklódy?, 15.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, Na první fotce jsou plody z Althanovy Renklódy. Dělá to každý rok od velikosti plodů cca 1,5cm. Napřed se objeví několik otvorů a pak to dál pokračuje, až celý plod shnije. Můžete mi prosím poradit co to je za... celý příspěvek >
Co na drátový plot, 4.1.2010
dík. vypadá to pěkně, myslím, že to tedy zkusím s tím "psím vínem".
Co na drátový plot, 4.1.2010
v zimě moc na chatě nejsem, tak mi to je jedno, ale od po zbytek roku, kdy jsem na chatě bych nějaké to zastínění uvítal.
Zaštipování jabloní, 1.6.2009
Všem moc děkuji za rady nechám tedy jablůňky do jara v klidu
Zaštipování jabloní, 29.5.2009
jsem úplný amatér. Loni jsem si koupila dvě jablůňky, polokmeny. Byl to vlastně "jen" takový proutek a dle instrukcí jsem ho zařízla 4 očka nad požadovanou výškou budoucích větví. Letos jsem zatím nic neřezala, ale ty 4 větvičku už mají cca po 40cm,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika