Příspěvky uživatele - 180.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kristalon trávník - ředění, 20.4.2011
Ten rozprašovač za traktůrek při opravdu pomalé jízdě dává tak 20 litrů na 1000m2.  Kolik potřebuji hnojiva jsem vypočítal podle dusíku, který tam potřebuji dostat (tak se to myslím normálně dělá). Z toho mi vyšlo, že na 1000m2 potřebuji zhriba... celý příspěvek >
Kristalon trávník - ředění, 17.4.2011
Dobrý den, rád bych použil na jarní přihnojení hnojivo Kristalon trávník. Na obalu je ale ředění na 0,2% (20g/10litrů). Vzhledem výměře trávníků jsem to chtěl aplikovat postřikovačem za traktůrkem, ale abych na plochu dostal potřebnou dávku hnojiva,... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 24.11.2010
Jaké máte po roce zkušenosti s Iseki SXG 19? Mám možnost koupit nový stroj za neuvěřitelných 190.000,- bez DPH. Jen to všechno příslušenství, co mám k malému traktůrku, bych musel předělat/vyhodit...
Výběr vysavače na listí, 24.10.2010
A lze s tím vysávat listí z pod keřů? Třeba vysát listí kolem opravdu velkých sadových růží? A co máte za značku/cenovou relaci? Já jsem o elektrickém ani neuvažoval, prošel jsem půjčovny v okolí a tam bohužel mají _jen_ elektrické. To asi na... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 23.10.2010
Ne, neviděl Vysavač jsem chtěl použít na sběr listí, které napadlo do keřů, na vysávání listí z opadavého živého plotu atp. Moje zahrada je ve svahu, kde jsem udělal několik teras. Prakticky všechny okraje pozemku jsou svah tak 30 stupňů osázený... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 23.10.2010
Máte prosím tipy (případně rady, na co si dát pozor) na rozumný vysavač na listí? Mám zahradu 5000m2, cca patnáct velkých stromů, která ale sousedí s neudržovaným lesem. Houbové choroby u nás řádí, tak bych rád začal listí důsledně odstraňovat a... celý příspěvek >
Řezačka na slámu, 4.9.2010
Dobrý den, mám zahradu cca 5000m2, na polovině mám květnatou louku s výsevu od PlantaNaturalis a na zbytku trávník. Louku seču 3x ročně, a protože je hodně dřevnatá (kopretiny atp), je ideální na kompostování s posekanou trávou. Jenže v tom je ta... celý příspěvek >
Vysavače listí, 19.7.2010
A nemůžete alespoň napsat model bez jména výrobce, aby si to mohli zájemci vygooglovat a nebyla to reklama? Dík
Lze ještě stříknout Karate proti píďalce podzimní?, 29.4.2010
Dnes jsem si všiml, že na třešni řádí píďalky jako černá ruka. Chtěl jsem to stříknout osvědčeným Karate 2,5 WG, ale v návodu je napsáno, že je možné použít pouze před květem. A jedna třešeň už velmi mírně kvete. To omezení je z důvodu účinku Karate... celý příspěvek >
Jak snížit ph půdy?, 12.4.2010
DD, odebral jsem z trávníku asi 5 vzorků půdy, smíchal s destilkou v poměru 1:1, přefitlroval a změtil ph testem (pro akvaristy, ale to myslím není důležité). Výsledek byl překvapivý: 7,2(!) Nevíte prosím někdo jak ph snížit na 5,5 - 6? Zahrada je... celý příspěvek >
Stroje Texas pro zarovnání okrajů trávníku, 7.4.2010
Nemáte prosím někdo praktické zkušenosti se stroji Texas, konkrétně s jejich výrobky pro zarovnání okrajů trávníku? V nabídce mají motorový ořezávač EC-2600 za rozumnou cenu, i když evidentně v hobby kvalitě. Děkuji za případné rady.
Jak vypadají malé kalifornské žížaly?, 27.3.2010
Neřekl bych. Dnes jsem zavejral a řekl bych, že na tom dvoumilimetrovém nic jsou v předu něco jako "tykadla" a taky bych řekl, že to má nožičky. Ale faktem je, že to nacházím přesně na místech, kde jsou i dospělí jedinci. Tak nevím, zda je... celý příspěvek >
Jak vypadají malé kalifornské žížaly?, 19.3.2010
V kompostu, do kterého jsem na podzim vysypal násadu kalifornských žížal, jsem dnes objevil tisíce malinkatých tvorečků, bílých, dlouhých asi 2mm. Oči mi neslouží dobře, ale nevypadalo to jako minižížaly. Nebo jo? Jak vypadají nově vylíhnuté... celý příspěvek >
Náhradní ocelové prsty pro odmechovač/vyhrabovač, 17.3.2010
O tom jsem taky přemýšlel, ale pak jsem přímé použití taženého zavrhnul. Důvody jsou následující: je tam strašně málo pružin. Představoval bych si tak dvojnásobek ve dvou řadách. pro tlačený chci použít konstrukci z radlice pro sníh - tak... celý příspěvek >
Trávník po roztání sněhu - poraďte, 25.2.2010
Nechci vám kazit nadšení, ale Heritage je preventivní záležitost, teď už je pozdě. Ale jestli vám to udělá radost, tak já jsem v prosinci Heritage použil a trávník vypadá také hrozně. Není sice napaden plísní sněžnou, ale nějakou hnědou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika