Příspěvky uživatele - 42.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Izolace do plechové udírny, 23.11.2015 Obsahuje fotku
dobrý den, doma jsem si svařil plechovou udírnu, topeniště š350 v400 d450mm z5ky dvoje dvířka nad sebou (z toho popelník 70mm) na dně topeniště jsem použil litý ocelový rošt 140x200x15 v rámečku, okolo něj 10mm plech, kouřovod svařenec 150x200,délka... celý příspěvek >
Meruňka ananaska, 16.4.2013
Na to jsme mysleli, ale čekala jsem, až zesílí štěp (vyrostl z kořene té samé durancie, na které je naroubovaná ananaska).Letos by již byl schopný roubování... :-( Jak vidno z recenzí, dnešní pěstitelé již nic takového nedokáží vypěstovat, nebo... celý příspěvek >
Meruňka ananaska, 16.4.2013
K těm příspěvkům ohledně meruněk ananasových- jsou to nejchutnější meruňky, menší, vybarvené ze slunné strany až do červena, šťavnaté, prostě vynikající. Mám tuto odrůdu po svém dědečkovi - ona má cca 60let, nikdy neměla žádnou nemoc, nikdy jsme ji... celý příspěvek >
Prosím o pomoc při konstatování choroby, 6.5.2011 Obsahuje fotku
Na slivoních se vyskytla už i v lonském roce hned na jaře tato nemoc. Zkoušel jsem na jaře aplikovat postřik oleoekol a po odkvětu calypso 480sc, ale na listech se objevily drobné červené pupínky. Vyskytuje se hlavně na starších stromech na zahradě,... celý příspěvek >
MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE, 3.5.2011
Dobrý den, chci se jen zeptat... mí rodiče mají léta cca 15 let křovinořez MCCuloch a v naší blízkosti není nikdo kdo by to byl schopen servisovat, zatím si pomáhali jak uměli ale ted už nestartuje. Můžete poradit kde je vůbec nějaký servis na tuto... celý příspěvek >
Solinátor, 10.2.2011
Myslim ze lehce slana voda COV nevadi. Ja ale vypoustim kazdy rok jen 1/3 bazenu. Vypoustim do kanalu v ceste. Roztok je jiste mene slany, nez kdyz posoli silnicari cestu.
Solinátor, 10.2.2011
Solinator je vyborna vec... koupil jsem ten asi nejlevnejsi na trhu- od Intex. Je sice urceny pro nadzemni bazeny, ale pripojil jsem ho i do naseho zapusteneho 32 m2. Cele dve sezony funguje. Jen po druhe sezone se museli ocistit elektrody...
Elektrická pila ABG Vari, 6.9.2010
Dobrý den, má někdo zkušenosti s el.pilou ABG VARI 2300 W, lišta cca 40 cm ? Uvažuji o ní při rodinném domku se zahradou. Topím plynem. Děkuji za rady nebo návrhy i pro jínou značku. Větší výkon nížší hmotnost a rozumná... celý příspěvek >
Sazenice rajčat byt/balkón, 26.2.2010
Možná podložit parapet,,něco, aby vznikla mezi sazenicemi a parapetem vzduchová bublina /jako podmisce udělat nožičky/neohhřívali by jse odspodu rostliny.
Sazenice rajčat byt/balkón, 26.2.2010
Jo a jěště je dobré přesazovat do o něco větších nádob a tzv. utopit po vrch v hlíně, sílí tím kořenový bal.
Sazenice rajčat byt/balkón, 26.2.2010
Pěstovat normálně na parapetu a zvrchu svítit zářivkou... hodně úspěchu
Nahořklá slivovice, 1.1.2010
zdravím. V naší rodině se pálí několik desítek let. Postup jsem převzal od mého otce. Sám už pálím přez 20 let a slivovici mám vždy dobrou. O tom že by v kvasu bylo nedozrálé ovoce, tráva a snad i větve :) nemůže být řeč. Tento dotaz jsem psal... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 15.12.2009
Lze tedy teoreticky tato látky odstranit už z vypálené slivovice? Třeba odvětráním při teplotě 26 - 30 stupňů celsia?
Nahořklá slivovice, 14.12.2009
V kvasu roztlučené pecky nebyly. Nevylučuji možnost že došlo k rozlomení nějakých pecek při přepalování kvasu - při míchání v kotli.
Nahořklá slivovice, 14.12.2009
Dobrý den. Po vypálení má slivovice nahořklou přichuť. Už jsem ji zkusil ovětrat - cca měsíc. Nemáte s tím někdo zkušenost. Co mohlo být příčinou nahořklé chutě pálenky? Lze to nějak odstranit? Děkuji za odpověď
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika