Příspěvky uživatele - 161.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Élektrický kultivátor, 14.11.2010
Tak je otázkou, zda třeba nepořídit malý benzínový rotační kypřič, i se značkovým motorem BS se dá pořídit do 8000 Kč. Ale volba je samozřejmě na konkrétním uživateli a podmíkách.
Výměna startovacího lanka (šnůry) u motoru Briggs and Stratton, 1.11.2010
Řešil jsem podobný problém na sekačce s motorem BS 375 Classic asi před 6 lety. Protože jsem kupoval startovací lanku u servisu BS, tak jsem si jej nechal rovnou namontovat a byl klid. Na jiném motoru jsem to zkoušel sám a docela mě to potrápilo,... celý příspěvek >
Uskladnění sekačky přes zimu, 31.10.2010
Po posledním sečení sekačku rozeberu, vyčistím vše, co se vyčistit dá, nakonzervuji, namažu, znova sestavím. Parkuje u uzavřené, prostoru - v dřevěné garáži na zahradní techniku spolu s kultivátorem a křovinořezem. Už to tak praktuji několik let a... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 30.10.2010
Každý stroj určený pro profesionální komunální a zemědělské práce má výluky ze záruky, zejména komponety, které podléhají běžnému opotřebení. A co se jízdního kola týče, tam podléhají běžnému opotřebení komponety z velké většiny. Ale ten případ... celý příspěvek >
Co soudíte o vari pony II/A, 17.10.2010
Našel jsem prospekt na Vari z roku 1998, kdy se objevil Pony v sortimentu. A světe div se, je vybavený zpátečkou a je to i vidět na ovládacích madlech. Mimo jiné, mi svou konstrukcí připomíná kultivátor Joal Euro, který bal na trhu v první polovině... celý příspěvek >
Sekačka neposbírá do koše všechnu trávu, 11.9.2010
Existují 2 typy nožů - mulčovací a "turbínový" Mulčovací bývá u sekaček Mountfield standardem, "turbínový" s lopatkami na konci lze dokoupit. Po jeho namontování je sací síla o dost vyšší, než u základního nože. Ale rvoněž... celý příspěvek >
Orchidea ve skle, 1.7.2010
Zasadila bych ji do směsi z kůry a troch lesní zeminy.   Hanha
Mrkev - nevzešla, 12.6.2010
Letos bych řekl, že s mrkví má problémy více zahrádkářů. Mrkve pěstuju na zahradě snad 20 let a takové špatné vzcházení jako letos nepamatuju. To platí i o kalibrovaném osivu v páskách. Až nakonec jsem koupil klasické osivo v Bauhausu a to... celý příspěvek >
Mrkev jako telegrafní sloupy, 30.5.2010
Každý rok vysévám mrkev v pásku - obalované osivo. Letos jsem záhon nakonec zarýpal a zkusím zasít karotku ještě jednou. Tak mizernou vzcházivost jako letos nepamatuju.
Výchovný řez třešně, 11.4.2010
A čas vhodný pro řez třešní je právě teď. Taky mám 3 mladé stromky na zahradě a nerad bych je zničil, protože třešeň je velice náchylná k poškození
Stínění skleníku, 25.2.2010
Tak jsem se nakonec nechal inspirovat v časopise Naše krásná Zahrada a použiju stínovku Autronet 65 % umístněnou na povrchu skleníku a upevněnou k tomutu účelu dodávaným plastovým motouzem.
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 13.2.2010
Abyste tady pak za rok neříkal, jaký je to špatný motor
Motorová pila Oleo-mac, 10.2.2010
Ten notebook byl vrchol všeho. Měl harddisk snad jen 16 Gb, operační systém WP a myslim že i hodně starej procesor. Úplně jsem viděl ty postarší zahrádkáře, jak si běží něco koupit do Moutfieldu, aby vnouček měl taky "notbuk" - a až vnouček... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 31.1.2010
Tak záleží na oblasti, například já pěstuju papriky v 450 - 500 nad mořem, ale jenom ve skleníku a to samé platí u rajčat a okurek. Pak bych se nedivil pozdějšímu výsevu dle návodu, celkem to funguje.
Stínění skleníku, 15.1.2010
To by asi taky šlo, ale rozhoduji se mezi stínící sítí a mezi fólií
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika