Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Síla grilovacího motorku, 28.7.2014
Pouze malý dodatek, pokud grilovací jehlu s pokrmem ke grilování dobře vyvážíte je síla nutná k otáčení malá, tudíš nároky na pohonný mechanismus budou minimální.Je tedy potřeba vyřešit dovažovací mechanismus (regulovatelné závaží k jehle).Otáčky... celý příspěvek >
3fazova koncovka cerpadla Sigma, 28.7.2014
Jedná se ještě o starší provedení vidlice, tedy čtyřkolíková (liší se přenášeným proudem) a tím i provedením (dle proudu i průměr tělesa vidlice).Má označení buďto 16 nebo 32A.Pokud použijete odpovídající protikus (zásuvku) vidlice musí jít... celý příspěvek >
Husqvarna 359 3/8 nezatahuje spojku ale ju vystreli, 15.6.2014
Přesně tak jak to popisuje Standa, já vždy pilu složím (lišta řetěz)a nastartuji, přidám plný plyn a schodím páku brzdy spojky, to je jistota, že se dotáhla a po ubrání plynu nepovolí.Jinak klid, nejsi první ani poslední, kterému se to takto povedlo,... celý příspěvek >
Výroba drtiče zahradního odpadu, 9.6.2014
Tento princip z praktických důvodů nedoporučuji, zvolte raději princip řezačky, kde máte zaručen řez zpracovaného materiálu.Tento systém pouze láme suché dřevo, (syrové a drobné neumí),problém zpočívá v mezeře mezi noži (řezačka svým způsobem práce... celý příspěvek >
Šrotovník, 5.6.2014
Každý typ šrotovníku má své výhody, kamenný je sice méně výkonný, ale umí třeba lámanku ze zrnin až po mouku.Kladívkový je neuniverzálnější a také nejvýkonnější.Konstrukčně jednoduchý, výměnou sít zvládneme různou hrubost mletiva, lze šrotovat... celý příspěvek >
Šrotovník, 4.6.2014
Otáčky do 500 ot.min, příkon elektromotoru 2.2kW a více.
Kuře na pekáč, 23.5.2014
Maso ze dvora je vždy o něco tužší jak ta zhutnělá voda, co kupujete jako kuře.Zatímco se vaše kuře na dvoře opeří, jdou brojleři na porážku, takže asi tak.Osobně bych o chuť kupovaného kuřete moc nestál, radiji to tučnější ze dvora, to má chuť!!!
Stihl ms 211, 23.5.2014
Tady zřejmě někdo nečetl správně text, normální běžná údržba a výměna opotřebených dílů (lišta),to vše bez ohledu na přiložené foto.Jako majitel pily bych to rovněž neřešil a byl spokojen, co víc?
Zena a pila - poradi nekdo?, 12.5.2014
Když to tady tak pročítám, bylo by asi nejlepší, vzít vlastní pilu, Vás poslat do kuchyně uvařit a upéct něco dobrého na zub a tu Vaši zahradu ošetřit.Příjde mi to lepší řešení jak Vám tady radit s výběrem pily.Jsem totiž zastáncem názoru, že každý... celý příspěvek >
Jaké čerpadlo - čerpání vody z potoka, 11.5.2014
Sací potrubí 6/4 coule, čerpadlo 32 SVA 2LM90 a mělo by to být OK, alespoň nám to po léta dobře slouží.
Zena a pila - poradi nekdo?, 11.5.2014
Tak jsem ráno chtěl napsat přesně to samé, co tu teď čtu, majitel dvou Dolmarů ES-2135A a Narexu EPR 35-24.Za sebe ještě musím doporučit motor v ose, Narexa má sice sílu, ale Dolmar s motorem v ose je na práci o dost výhodnější...
Beránci a kastrace, 9.5.2014
Je opravdu ideální, jehněti zaškrtit šourek silným úvazkem z gumy (např.z duše jízdního kola),varlata se nevyvinou, pokud je foto reálné(časově),je tu možnost klasické kastrace.Jinak souhlas, u mladých kusů do stáří jednoho roku (pachově) vcelku bez... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 14.4.2014
No, chtěl jsem doporučit to samé,6400 považuji za dobrého dělníka, ale zdali vydrží i v rukou tazatele si netroufám tvrdit, zvláště po tom, kdy jej i vyfoukání filtru nadmíru unavuje.Jinak slušný majitel pily, má pilník v kapse a řetěz obtáhne, když... celý příspěvek >
Kolik soli na lák na uzené?, 12.4.2014
Uvítal bych fotku velkého kousku masa na řezu.To bude rozhodující výpověď o tom zdali je maso dostatečně proleželé.
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 30.3.2014
Mám stejný pocit, dějí se tu v republice daleko větší zvěrstva a nikomu to nevadí, ale budeme řešit kapku oleje, tak je to správné!!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika