Příspěvky uživatele - 147.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Několik roubovacích rad do začátku, 14.2.2011
Ze všech mých experimentu mi vždy nejlépe vyšla kopulace.Roub ke straně když je užší, kambium na kambium a mělo by to vyjít.Dobře stahnout páskou.Vytvořit kozí nožku, aby jakž takž dolehala bylo nad mé schopnosti.U jadrovin bych to možna riskl ,ale u... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu 2, 30.9.2010
Není to rubín?
Slivovice od Jelínka, 26.8.2010
Ja osobně si taky myslím, že aroma kvalitního destilátu vynikne při ředění kolem 42-45 stupnu a ředím si tak před spotřebou.Uchovavam na 51.Dělal jsem synovi svatbu ředil jsem na 42.První padla třešnovice pak hruškovice, slivovice a finska vodka... celý příspěvek >
Očkování Broskvoní, 20.8.2010
Ano řežu si pásky ruzne šířky jak mi to vyhovuje.Výhodou je zanedbatelná cena.Použil jsem to letos na jaře i na roubování a jsem spokojen rouby pěkně srostly.Očkovaní se mi nedaří.
Co je to za peckovinu?, 23.7.2010
Myrobalán
Včely jaro 2010, 9.7.2010
U nás propršelo je to nejhorší rok za 15 let.Pruměr 7 kg.Opavsko
Ujme se?, 13.5.2010
Letos jsem nakoukl do 2 školek u nas v okolí.Je pravda že to bylo už téměř po sezoně, ale zhrozíl jsem se toho co nabízeli v sortimentu švestek a meruněk. Totálně zmrzlé.Začatečník v podstatě nezjistí o co jde.Stromky vypadají jako zakonzervovane z... celý příspěvek >
Dvě odrůdy naštěpované na jednom stromku, 11.5.2010
A navíc z ní už roky pálíme a kvas se vždy povedl na rozdíl od jinych odrud
Spalene listy, 1.5.2010
Vysadil jsem ven řízky které jsem zakořenoval v pet. láhvi od 15.3.v teplé místnosti Měly už asi 15cm réví a 4listy.Dnes jsem je kontroloval a zjistil jsem že jsou napul spálene sluncem.Je nějaka šance, že obrazí jako jine rostl. sazenice.ohledně... celý příspěvek >
Sezóna 2009, 27.4.2010
Sezona 2009 - U mě oblast Opavsko nejslabší za 10 let pruměr 23 kg na včelstvo
Už nastal čas roubovat za kůru?, 22.4.2010
Pro Denise Nemáš spíš problém s kvalitou roubu.U peckovin zachovat kvalitu je problém.Mi se v lednici moc neosvědčily.Radši je zakopu na severní stranu zdi.Rouby odebírám v lednu.Je tu toho napsano hodně v jinych vláknech je se z čeho poučit. JS
Očkování a následná péče, 22.4.2010
Loni jsem očkoval třešně a špendlík a nepřijalo se mi nic. Pásku jsem sundal po 14 dnech, vždycky se mi to pak nějak rozšklebí a do jara uschne.teda očkoval jsem asi třikrat v životě.To roubování mi jde líp.Příjaly se mi třešně švestky ale asi 30... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 20.3.2010
Já jsem dnes postříkal Kuprikolem.Lísky u nas na Opavsku začínají prášit tak snad je ideální čas.Naše broskve dostaly postřik poprvé.
Kvas s durancii, 17.2.2010
Ještě dodám že po změření cukroměrem byl zbytkový cukr ještě 4.5 procenta. Kvašení, ale skončilo, jelo se pálit. Tolik poznatky ze sezony 2009.
Kvas s durancii, 17.2.2010
Letos z domací švestky vypáleno 14,7 l pálenky 52 procent z 100 l kvasu.Mimořádný rok řekl bych.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika