Příspěvky uživatele - 79.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 6.12.2009
ryche sem dajte podrobne foto pluhu aj poisom zmien ktore ste urobily inak tiez mam na to podozrenie ze stym pluhom nieco nieje v poriadku. ako keby ta odhrňacia doska mala nespravny uhol natočenia skor mi to pripomina ralicu na sneh. hned za... celý příspěvek >
Technika orby, 6.12.2009
tiez si mysím
Technika orby, 6.12.2009
je pravda že pan js to ma na 460 mmm ja tiež a to ze pluh berie na tenko to sa mi pači lebo taka zem sa lepšie rozpracuje lahšie vymrzne a čo je dôležite aj prevzdušni a hnilobne procesy ktore tam prebiehaju sa urychluju. je jedno aka je zem ak... celý příspěvek >
Technika orby, 6.12.2009
no tie dupla kola su v celku zajmave a poviem vam ze prvu brazdu som v bahnitom terene vyoral bez problemu a to na hlbku cca 15cm problem nastal ked sa mi nalepilo na kolesa bahno a bolo doorane a dost sa to lepilo na odhrnacku tam bola druha chyba.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika