Příspěvky uživatele - 240.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čínské zelí, 6.12.2009
Mám dotaz na pěstování čínského zelí jsme docela zahrádkář samouk a lecos se mi vypěstovat daří, ale nechápu jak se pěstuje čínské (pegingské)  zelí, když ho koupím v obchodě, je nádherně jemné, hladké, když ho vypěstuji, má po listech hrubé... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 6.12.2009
starej osvědčenej postup, dělám to taky tak, máme vědčí zahradu, tak to ani nestíhám... viděl jsem hezkej pořad s jakousi enviromentální socioložkou, dobrý poučný..závěr pořadu byla myšlenka tuším, kdo nepochopil význam hnoje a kompostu pro zahradu,... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 6.12.2009
Pěstuji 4 druhy broskvoní, 2 druhy nektarinek, cca 10 let nejsou to tedy staré stromy, nikdy nestříkám, jak uvidím kadeřavost hned otrhávám listy ještě maličké opatrně aby jsem nevylomil celý pupen, ale i kdyby broskve mám husté a mají méně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika