Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strupovitost jabloní - mám stromky zlikvidovat?, 7.9.2010 Obsahuje fotku
Podle síly knenu tomu tak bude, teď jsem již chytřejší. Dá se to vysledovat na Idaredech, mám 4 stromky a tři nerostou a rodí o "dušu", jeden rodí málo ale zato o "dušu" roste.
Co vaše réva?, 7.9.2010 Obsahuje fotku
Zdravím Vás a přidávám nějaké foto neboť jsem včera dostal odvahu navštívit zahradu a byl jsem opět nemile překvapen. Poštípaný od komárů, nepřekvapen množstvím slimáků (na to že je ráno 5°C), úroda nezraje a hnije, navíc se k tomu přidává "zvěř"... celý příspěvek >
Strupovitost jabloní - mám stromky zlikvidovat?, 6.9.2010
V tom co předvádí počasí je postřik nezbytností a to nejen na jabloně. Já jsem letos ošetřoval i broskve, meruňky a hrušně. Pokud nebudete mít čas se jim věnovat tak vyzkoušejte nahradit je odolnějšími. Já jsem vysadil nově odrůdy např. Goldstar a... celý příspěvek >
Stavba zdi ke skleníku, 6.9.2010
Nejde o zatížení, ale o ohyb. Pokud bude z jedné strany ukotvena pergolou a z druhé skleníkem tak vydrží, ale to my nevíme. A co se týče akumulace tepla tak beton (litý beton, ne suchý s póry) je na tom líp jak cihla. Mirek
Co vaše réva?, 6.9.2010 Obsahuje fotku
Děkuji Vám za odpověď a zdravím Vás. Vloni jsem měl Prim výborný ale letos ho napadla plíseň i padlí (porovnání na fotkách). Potýkám se od začátku (cca 10 let) mého "vinaření" s určením odrůd. Zpočátku to byla odrůda "Veliký bílý" z Velkých Bílovic a... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 1.9.2010
Dal jsem ji i s květináčem do verandy ať na ni furt neprší a na jaře se rozhodnu kam s ní. Může na zimu zůstat sazenice révy v květináči někde v chladu ve sklepě? Zalívat, nezalívat nebo lépe zapustit do země? Mirek
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 31.8.2010
Zdravím Vás, máte zkušenosti s Kišmišem Moldavským? Je to jedna z odrůd kterou jsem dovezl vloni ze Slovenska, na podzim zasadil a po záplavách vyryl, neboť odcházela. Zakrátil jsem kořínky a sazenice v květináči obrašila, jenže má všechny lístky... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 31.8.2010
Konec nejteplejšího měsíce v roce se nám předvádí v plné "kráse"! Prší již od soboty a teploty se nyní pohybují mezi 10-15°C, a já jako pako dnes chodím v mikině a bundě!!! Dozrávající réva půjde do kontejneru protože nemá slunce a bobule nezrají, ... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 30.8.2010 Obsahuje fotku
Sklidil jsem pár menších melounů a z toho dva žluté a dva menší strakaté vyhodil. Byly sice červené ale málo sladké, a co nejhorší, byly "gumové". Rostly a dozrávaly v době kdy skoro každý den pršelo. Konec nejteplejšího měsíce roku v BV - přestalo... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 27.8.2010 Obsahuje fotku
Velmi hezké barvičky ;o) 1* Přidávám pár fotek dalších melounů.
Co vaše réva?, 27.8.2010 Obsahuje fotku
Poprvé se mi ukázala Regina (Afouz Ali) a Matilde. Mám od každé odrůdy dvě sazenice ale zarodila vždy jen jedna z nich. Matilde má menší kulaté bobule, zato Regina vypadá velmi zajímavě, oválné pevné bobule, je o malinko meší než Arkadia, chorobami... celý příspěvek >
Slimáci, 27.8.2010
Někde jsem to již psal, připadá mi že slimáci žeroucí brášky otrávené Vanišem, hynou působením Vaniše i v dalších kolech (dokud mrtví neuschnou) aniž bych musel sypat čerstvé granule. Mirek
Postřik Championem, 27.8.2010
Kdysi jsem něco na toto téma zaslechl a jedná se patrně o negativní vlivy přípravku při kvašení, zda se jedná o špatné kvašení nebo chuťové vlivy už nevím. A co se týče modrého povlaku na bobulích, zkuste být jako vosa nebo frfeň - zůstane jen... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 27.8.2010 Obsahuje fotku
Idyl jsem letos vyzkoušel a praská méně než Cherrola nebo Pollicino, chuťově je na úrovni Cher. a hodně zaostává za Pollicinem. Chybu opět nemá Bejbino a Ildi. Začíná mi rodit rajče Torito (ze semen supermarketu) a tato odrůda odsouvá chuťově všechna... celý příspěvek >
Chemie, 25.8.2010
"Na všechno se najde argument a všechno jde schodit, já zapomněl nejlepší je chemikálie, nejjednoduší, nejzdravější, nejlepší směle do toho!" --- M. Tímto jste se schodil akorát sám! Dojeďte se podívat k nám na zahradu, v pravé poledne se na Vás... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika