Příspěvky uživatele - 171.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otázka trochu filosofická, 10.12.2009
A k tomu filozofování -  ještě někde občas roste plevel okoličnatý(Holosteum umbellatum) z čeledi ptačincovitých.A už se objevila v nabídce také bršlice s bílým lemováním listů prý jako náhrada trávníku.Takové zahradnictví by se mělo... celý příspěvek >
Medvědí česnek - Tinktura - otrava?, 10.12.2009
Česnek medvědí je svými účinky stejný jako kuchyňský, nevím,že by někdo používal jeho cibulky, protože jsou poměrně malé a nestojí to za námahu je dobývat.Listy jsou výbornou zeleninou, žádný zázračný lék.To jenom kšeftaři oblbují lidi a draze tuto... celý příspěvek >
Jak zničit mech, 10.12.2009
A jak se v něm pěkně leží a nejen leží! Něco jiného je trávník intenzivně udržovaný se všemi zákroky k tomu určenými a různými firmami doporučovanými a něco jiného je trávník někde na chatě u lesa, kam jedeme 2x do roka.Proč bych měl v takovém... celý příspěvek >
Kdy řízkovat, 10.12.2009
Vzhledem k tomu, že ještě nemáte podnože a očkuje se v červenci - srpnu, máte čas na shánění roubů, ze kterých budete odebírat očka.Teď sehnat podnože.Jde to i výsevem.Zase u zanedbaných růží, kdy vyrostla podnož - šípe se někdy najdou plody, vybrat... celý příspěvek >
Jak na potkany na zahradě, 10.12.2009
Diskuse velmi zajímavá, tak trochu útěchy.V případě, že by pes, kočka,nebo prase sežrali potkana otráveného antikoagulanty, je ještě naděje v podobě vysokých dávek vitaminu K, pokud je podáván včas.Možná by bylo dobré, pokud se chystáte provádět... celý příspěvek >
Co je to za plevele a jak na ně?, 10.12.2009
Zas to není tak nedostupné.Viděl jsem v maloobchodě BANVEL a je lacinější, než BOFIX.
Čím zničit heřmánek v trávě?, 9.12.2009
Nemám nikoho za pitomce, leda občas sám sebe, ale nejprve bych si opravdu zjistil, zda se skutečně jedná o heřmánek pravý a pak bych ho třeba sušil na čaj.
Řízkování Pámelníku, 9.12.2009
Já bych doporučil na jaře, až se začne pamelník zelenat, důkladně ho celý postříkat nějakým totálním herbicidem a místo něj vysázet něco inteligentnějšího, protože kdo v dnešní době dělá živý plot z pamelníku, patřil by spíše do kriminálu!
Kdy řízkovat, 9.12.2009
Třeba i teď, Pávův šípek najdete často na zplanělých růžích, kdy vlastně vyrůstá ta podnož.Jinak pro amatéra je nejvhodnější doba k řízkování růží čc a srpen, ale pokud nařízkujete ušlechtilou růži, sice poroste, alespoň většinou, ale bude mnohem... celý příspěvek >
Hryzec polní / vodní, 9.12.2009
Hryzec je fakt problém a nic není spolehlivé.Já jsem používal močivinu, tak lžičku do díry a uzavřít.Ve vlhkém prostředí se M. rozkládá na čpavek a ten hryzce vyžene a okolí je pohnojeno dusíkem.Na chvíli to pomáhá.Jinak děsivě potěšitelné jsou... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 9.12.2009
To jsem si početl! Topení koček v létě, to je bohulibá činnost na 2 roky! To že je kočka u nás cizí tvor je fakt, má sice přirozené nepřátele a to výra, ale kolik je u nás výrů a kolik koček.Jinak na chvíli pomůže posypat záhonek pilinami namočenými... celý příspěvek >
Růže a ostatní, 7.12.2009
Tak jsem se pokochal krásnými růžemi a teď do toho lilie! Pominu-li to, že lilie by se měly objevit spíš mezi cibulovými rostlinami, kde by to jeden hledal, je to zajímavé porovnání: řekni mi zrdcadlo, kdo je nejkrásnější?Jsou to růže, které pořád... celý příspěvek >
Čím zničit heřmánek v trávě?, 7.12.2009
Otázkou je, zda se jedná o heřmánek, nebo nějakou jinou podobnou rostlinu.Všechno jsou to jednoleté plevele a omezit se dají častým sekáním kat, aby se nemohly vysemenit.Na tuto skupinu jinak mimo jiné působí Lontrel.Pokud se někdo bojí chemie a dává... celý příspěvek >
Co je to za plevele a jak na ně?, 4.12.2009
Spolehlivější než samotný MCPA je v kombinaci s dicamba, ale to je pro normální smrtelníky prakticky nedostupné.Používají to někdy zemědělci do obilí.
Japonská vrba, 2.12.2009
mám obavu, že se jednalo o roubovanou vrbu a z nějakého důvodu roubovaná část uhynula a roste jenom zelená podnož.Při tom, jaké zmetky kolikrát prodávají, ani bych se nedivil.           pH
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika